Vo svojom živote si cením každú príležitosť. Snažím sa ju využiť. No myslím, že som nikdy nebola stvorená pre príležitostné vzťahy.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Verím tomu, že každý človek si so svojim telom môže robiť to, čo sa mu zachce. Neodsudzujem nikoho a dokážem sa na veci pozrieť z každej strany. No sex na jednu noc nie je nič pre mňa. Niekto sa v tom určite našiel a dokáže si ho maximálne užiť, tolerujem to, no nevidím sa v tom. Možno som staromódna, ale predtým než niekomu darujem tie najintímnejšie momenty, ktoré vôbec človek môže zažiť,  mi on naoplátku musí darovať niečo z neho. Nechcem a ani som nikdy nechcela byť len niekoho hračkou. Ľahká korisť, ktorú je možné získať v priebehu jedného večera. Nechcem sex, za ktorým sa neskrýva niečo viac. Nedovolím človeku, aby sa dotýkal môjho tela ešte predtým, než sa dotkne mojej duše. Chcem všetko alebo nič. Buď ma berieš takú aká som, alebo vôbec. Srdce od tela sa oddeliť nedá, tak mi to nerob.

unsplash.com

Sex je pre mňa stále niečím veľmi osobným. Nechcem byť vnímaná len ako fyzické telo, chcem aby sa na mňa muži pozerali a videli aj niečo viac. Možno prichádzam o veľa. A možno aj nie. Viem len, že sa nechcem ráno zobudiť do prázdnej postele a nevedieť, kto bol vlastne človek, s ktorým som strávila noc. Nech je to akokoľvek v móde, nech ma volajú zastaralou, či príliš upnutou, jednoducho sa s týmto moderným štýlom randenia nestotožňujem. Radšej budem niekoho „človekom“ ako len príležitostnou známosťou, na ktorú o týždeň zabudne.

Na všetky dobré veci sa oplatí počkať a sex definitívne patrí medzi ne.

thoughtcatalog.com