Vzťahy sú komplikované a často potrebujeme radu. Myslíme si, že naše nezainteresované okolie nám vie najlepšie pomôcť. Je však správne sa pýtať na vzťahy druhých ľudí? Vzťahy sú tvrdé a nie je ľahké mať návod, ktorý by sa vzťahoval na každý jednotlivý typ. Len nezabudni na to, že poradenstvo od iných nie je vždy to, čo potrebuješ, a na niektoré veci musíš prísť sama. Toto sú dôvody, ktoré to dokazujú. 

Žiaden pár nie je rovnaký. Všetci sme výnimoční, aj keď to znie ako klišé. Preto na niekoho môže platiť istá rada, no neplatí to určite pre každý vzťah. Tak, ako tebe vyhovuje niečo iné vo vzťahu, iný zas vyžaduje úplne iné veci. Na svete neexistujú dva identické vzťahy. Od priateľstva k romantike, žiaden vzťah nemá také isté vzostupy a pády. Aj keď sa možno radíš s niekým, kto má podobného partnera, nikdy nebudete mať rovnaké vzťahy.

Tvoji milovaní sú zaujatí. Aj keď hovoria, že nie, predsa ťa majú radšej ako tvojho partnera. Nechcú, aby si sa popálila, a preto ťa budú často varovať. Možno sú úprimní, no predsa len fandia viac tebe, a preto ti ponúknu radu na základne ich ochranných inštinktov.

zdroj: pexels.com

Rozhoduj sa najmä podľa seba. Dôveruj svojim inštinktom, tie ti vedia najlepšie poradiť a určite ťa nesklamú.

Neúmyselná žiarlivosť. Dokonca aj tí, ktorí ťa majú radi a majú vlastné vzťahy, môžu žiarliť. Nie je to tak, že nechcú, aby si bola šťastná, no možno momentálne nemajú najlepšie obdobie a môže to nenápadne spadať do toho, že budú žiarliť, aj keď si to neuvedomujú.

Vzťah je súkromná vec. Nerieš svoj vzťah so všetkými ľuďmi z okolia, ale predovšetkým so svojim partnerom. Samozrejme, je v poriadku radiť sa s inými, no skús sa zamyslieť nad tým, či ti skôr nepomôže to, ak sa o vašich problémoch porozprávaš úprimne a na rovinu so svojim partnerom.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.