Dominika zo Survivor

Dominika Šimová je známa predovšetkým zo šou Survivor. I keď sa jej to tam nepodarilo zvíťaziť, dotiahla to pomerne ďaleko. Okrem zážitkov a nových priateľstiev jej to prinieslo zviditeľnenie a teraz sa jej darí na Instagrame, kde ju sleduje takmer 65-tisíc fanúšikov. 

Počas pobytu na ostrove si Dominika najviac rozumela so Xéniou a stali sa z nich dobré kamarátky. Dommina, ako sa prezýva na sociálnych sieťach, sa vyznačuje predovšetkým tvorbou originálnych videí, ktorými vie zaujať hneď v prvej sekunde.

Ako si si mohla všimnúť aj na televíznych obrazovkách, jej obľúbeným účesom sú vrkôčiky a rôzne copíky. Len nedávno rozplietla tie, ktoré mala na hlave naposledy, z čoho jej vznikol doslova „afro výbuch“.

Dominika Šimová
zdroj: Instagram/dommina

V priebehu dnešného dňa Domča prezradila na svojom profile, že sa chystá na veľkú zmenu a fanúšikom dala možnosť tipovať, čo to bude. A veru poriadne sa odviazala.

Dominika zo Survivor vlasy
zdroj: Instagram/dommina

Ako bolo hneď od začiatku jasné, Dominika sa nenechala prefarbiť, iba sa zverila do rúk šikovných žien, ktoré jej vyčarovali nové copíky. A nie tak hocijaké. Mladá influencerka sa rozhodla prejsť na blond odtieň, čo je po jej hnedých vlasoch dosť výrazná zmena.

S výsledkom sa hneď pochválila aj novým krátkym videom. Tu si môžeš pozrieť výsledok. 

Dominika zo Survivor sa ukázala ako blondína

„No, takže je zo mňa blondína. Musíte si na mňa teraz takto trochu zvyknúť, aj ja si musím zvyknúť, lebo ja fakt akože z extrému do extrému, celá ja. Ale chcela som vám povedať, že som strašne spokojná,“ prihovorila sa Dominika v príbehoch krátko po svojej premene.

Čo na ňu ako blondínku hovoríš? Páči sa ti táto zmena, aj keď je, samozrejme, iba dočasná?

Zdroj: Instagram/dommina

Viac z kategórieHot News