Krajšie narodeniny si nemohla ani predstaviť. Dominika Jurena (za slobodna Stará) dnes oslavuje svoje 28. narodeniny a pre fanúšikov si pripravila jedno obrovské prekvapenie. Na svojom Instagrame zverejnila nádhernú fotku s tehotenským bruškom. Áno, Dominika je tehotná a pod svojím srdcom nosí svoje bábätko.

„Je len niečo po 9-tej ráno a vy ma zahŕňate toľkými krásnymi správami.. Z celého srdca ĎAKUJEM a podelím sa s vami o takú moju krásnu správu, z ktorej sa teším už dlhšiu dobu,“ začala Dominika svoj instagramový príspevok.

„Dnes oslavujem narodeniny prvýkrát ako MAMA nášho milovaného, vymodleného ZÁZRAKU 🤍 Boli sme požehnaní a neskutočne sa z toho tešíme! Ja si jeden svoj najkrajší darček nosím pod srdcom a vedľa druhého sa každé ráno zobúdzam už takmer 7 mesiacov.. Čo viac si priať.. 🙂 Život je nádherný a ja som vďačná Bohu za všetko, čo mi dennodenne dáva,“ zverila sa speváčka svojim fanúšikom.

Dalo by sa povedať, že ide doslova o dokonalé načasovanie, po akom túži nejedna žena. Dominika povedala v januári (a neskôr v máji) ÁNO svojmu manželovi Michalovi. Pár mesiacov po svadbe sa ich rodinka rozrastie o nového člena.

Niektoré páry sa po svadbe snažia o dieťatko aj dlhé roky, takže ako Dominika poznamenala, ide naozaj o požehnanie, z ktorého majú obaja nesmiernu radosť. Ak Dominiku sleduješ na Instagrame, vieš, že je to pokorná a dobre naladená mladá žena, ktorá je vďačná za všetky maličkosti, ktoré sa jej objavia v živote.

Už teraz sa tešíme na ďalšie fotky a detaily. Šťastným budúcim rodičom gratulujeme a prajeme hlavne veľa zdravia. 🙂

Zdroj: Instagram/dstaraofficial

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.