Speváčka Dominika Stará, ktorá sa len nedávno vydala a zmenila priezvisko na Jurena, zažíva krásne mladomanželské obdobie. To je však namiesto pokoja poznačené nepríjemnými skúsenosťami, pri ktorých bola nútená volať políciu aj kontaktovať musí i právnikov.

27-ročná sympatická speváčka, ktorú preslávilo účinkovanie v Superstar pritom mala dobrý zámer. Ako informuje portál Nový čas, Dominika si v susedstve všimla porušovanie protipandemických opatrení, čo po čase nahlásila. Určite však ani len netušila, aký teror ju bude nasledujúce dni kvôli tomu čakať.

Asi pred mesiacom a pol, keď bola situácia na Slovensku hrozná, všimla som si, že hokejová hala vedľa nášho bytu veselo funguje. Od 6. do 22. hodiny, premlelo sa tu minimálne sto ľudí denne, od najmladších detí po starých chlapov. Samozrejme bez rúška, s hokejkami, korčuľami. No, halu asi neupratovali,“ stojí vo vyjadrení Dominiky, ktoré si mala pridať na svoj facebookový profil.

Po 2 týždňoch, čo bolo parkovisko denne plné, som zavolala na políciu, či majú nejakú výnimku, lebo kým v televízii vyzývajú ľudí k zodpovednosti, títo ľudia si tu veselo fungujú, akoby sa nechumelilo.“ To, čo však prišlo po tomto nahlásení by si len ťažko predstavila.

Keďže som sa odvážila ozvať sa, začali sa diať divné veci. Prívod elektriky do nášho bytu bol preseknutý. Naše auto je zázračnou náhodou celé v oprave. O výhražných správach, po ktorých nám musela polícia strážiť majetok, ani nehovorím. Tiež som sa dnes dozvedela, že sa mám báť chodiť po Šamoríne, lebo dostanem na hubu. No a dnes sa k tomu pridalo osočovanie mojej rodiny, konkrétne maminy.

Speváčka tak zrejme na vlastnej koži zažíva, aké to je, keď sa niekomu nepozdáva nahlásenie porušovania opatrení a čelí útokom z pomsty.

 

Zdroj: cas.sk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.