Známi interpreti vo svojej novej pesničke Úsmev poukazujú, že hoci teraz zažívame ťažšie časy, stále sa máme z čoho tešiť. Ani umelci to v súčasnej situácií nemajú ľahké, ale ako uviedli, všetci ťaháme za jeden povraz. Ich skladba vznikla dávnejšie pred touto pandémiou, no nesie so sebou myšlienku, z ktorej by sme si všetci mali niečo zobrať.

„Máme v pláne nájsť ten úsmev na každý deň. Preto chceme rozosmiať aj vás!“ uviedla známa speváčka na svojom instagramovom profile.

„Nezabúdajte na to, aké je dôležité usmievať sa, aj v týchto ťažkých chvíľach,“ napísala Mirgová.

„Mala som iné plány. Táto vec, mala vyjsť po lete, ale osud to zariadil inak  všetko sa pre niečo deje. Skladba nevznikla v období “korony” ale myslím si, že sa tá téma docela hodí, tak sme ju vytiahli teraz.  Snažila som sa osloviť pár známych ľudí, aby poslali svoj úsmev z pohodlia domova, aby ste videli, že ani my to nemáme ľahké, ale držíme spolu. Všetci totižto ťaháme za jeden povraz. Spoločne so mnou a @majself_neptun vám takto hromadne posielame úsmev. Neprestávajte sa usmievať, aj napriek tejto zlej situácií. Nezabúdajte, že úsmev lieči. ĎAKUJEM všetkým, ktorí ma podporili vo videoklipe úsmevom,“ vyjadrila sa známa speváčka.

Ich nová skladba sa dočkala vizuálu a vystúpili v ňom tieto známe osoby: 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.