Manželka známeho boxera Tomiho Kid Kovácsa sa stala dvojnásobnou mamou. Rodičia sú z nového prírastku patrične šťastní, ale túto fitnessku čaká ďalšia výzva, a to vrátiť sa do pôvodnej formy. Uviedla to na svojom instagramovom profile.

„Teraz dáme 6 týždňov oddych a ideme smerom naspäť. Fotodokumentácia je super vec, pretože na nej krásne vidieť celú tvoju cestu – tvoj posun a nie iba začiatok a koniec,“ napísala Dominika Kid Kovács vo svojom príspevku.

Takto krásne prebiehalo jej tehotenstvo: 

Manželia sa v súčasnosti tešia z ďalšieho synčeka Dávida. Ich radosť je na mieste, pretože po druhom dieťati túžili už dávnejšie, ale situácia sa vtedy veľmi skomplikovala. Dominika stihla oznámiť druhé tehotenstvo, ale o pár mesiacov prišla o svoje nenarodené dieťatko. Viac sme o tom informovali v tomto článku.

Tentokrát našťastie všetko prebiehalo bezproblémovo a sám otecko bol od šťastia úplne bez slov.

Dominika nepoľavila ani v tehotenstve a aj naďalej sa venovala cvičeniu. Samozrejme, určite tomu prispôsobila svoj cvičebný plán, ale sama uviedla, že pohyb má na tehotenstvo pozitívne účinky.

„Veľa ľudí si myslí, že ženy cvičia v tehotenstve kvôli tomu, aby si udržali postavu (to však nie je pravda, pretože môžu cvičiť pravidelne a takisto môžu papať zdravo, aj tak si ich hormóny robia čo chcú a čo považujú za podstatné, takže aj cvičiaca tehotná žena bude mať stále horšiu kompozíciu svojho tela =viac tuku a menej svalov ),“ vysvetlila Dominika vo svojom príspevku.

„Ale cvičenie v tehotenstve má kopec pozitívnych účinkov, či už sú to zdravotné benefity matky , dieťaťa počas tehotenstva alebo po ňom, ako napr. lepšie zotavenie po pôrode a kopec ďalších benefitov. Samozrejme , že to platí iba ak si na cvičenie už zvyknutá a takisto ak nemáš rizikové tehotenstvo,“ uzavrela známa fitnesska.

Dvojnásobnej mamičke a jej rodine prajeme predovšetkým veľa šťastia a zdravia.

View this post on Instagram

Cvičenie v tehotenstve večná téma 🤰 Veľa ľudí si myslí, že ženy cvičia v tehotenstve kvôli tomu, aby si udržali postavu (to však nie je pravda, pretože môžu cvičiť pravidelne a takisto môžu papať zdravo, aj tak si ich hormóny robia čo chcú a čo považujú za podstatné, takže aj cvičiaca tehotná žena bude mať stále horšiu kompozíciu svojho tela =viac tuku a menej svalov ) Ale cvičenie v tehotenstve má kopec pozitívnych účinkov či už sú to zdravotné benefity matky , dieťaťa počas tehotenstva alebo po ňom, ako napr. lepšie zotavenie po pôrode a kopec ďalších benefitov. Samozrejme , že to platí iba ak si na cvičenie už zvyknutá a takisto ak nemáš rizikové tehotenstvo. Viac o tejto téme sa povenovali v tomto článku, kde nazbierali cenné informácie z rôznych štúdií 👉https://fitclan.sk/zdravie/cvicenie-pocas-tehotenstva-ake-ucinky-ma-cvicenie-ci-fyzicka-aktivita-na-zenu-a-babatko/ #dominikakidkovacs #pregnancy #kidovci #tomikidfamily #fitpregnancy #fittehotenstvi #fittehotenstvo @fitclan

A post shared by Dominika Kid Kovács (@dominikakidkovacs) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.