Instagram/donda_kawa

Obľúbená slovenská herečka Dominika Kavaschová, ktorú majú diváci stále v pamäti ako svojskú Sisu z Oteckov, je na sociálnych sieťach veľmi obľúbená. A to najmä kvôli jej otvorenosti, úprimnosti či autentickým záberom a slovám, v ktorých sa nájdu mnohé „obyčajné“ ženy. Donda si aktuálne užíva materskú dovolenku, aj keď priznala, že je z rodičovstva občas poriadne unavená.

32-ročná Dominika je bez pochýb krásna žena. Na rozdiel od iných známych mamičiek na Instagrame sa nebojí ukazovať aj zábery, ktoré nie sú umelo „nastajlované“, pretože realita nie je vždy dokonalá.

„Premýšľam, prečo iné “známe” maminky vyzerajú na instáči úplne inak. Moja otázka znie! Ako to robíte? Akoooooooo,” pýtala sa v jednom z príbehov krátko po tom, čo sa stala mamou.

Aj keď to s malým bábätkom určite nie je najľahšie, Dominika s dcérkou Maiou tvorí zohratú dvojku. Po pôrode jej mnoho mamičiek závidelo skvelú figúru a teraz jej komplimenty skladajú za najnovšiu zmenu imidžu. Tá sa týka jej vlasov, ktoré si nechala poriadne skrátiť a prefarbiť.

Ako herečka si nemôže dopriať podobné (súkromné) vlasové experimenty kedykoľvek sa jej zachce, teda iba v rámci natáčania, kde jej imidž podlieha nárokom filmárov. Takto opísala Donda svoje pocity: „Znova krátke. V takých sa cítim najlepšie a strašne ma baví, že si môžem prvýkrát po 14 rokoch robiť s haaarom, čo len chcem. Táto sloboda sa mi páči. Musím si ju užívať, kým znova nebudem točiť nejaký denný seriál.

Pri pohľade na jej najnovšie fotky sa zdá, že táto zmena jej snáď ubrala aj niekoľko rokov. Veď posúď sama!

Dominika je na svojich fotkách vždy autentická

Čo povieš na Dominikin nový look?

Zdroj: Instagram/donda_kawa

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News