Instagram/dstaraofficial

Mnohí si na priezvisko Jurena ešte len zvykajú, no pod jej pôvodným Stará ju spozná každý. Dominika sa preslávila najmä účinkovaním v speváckej súťaži Superstar, no aj po rokoch sa spevu naďalej venuje.

Len nedávno vydala novú skladbu, ktorá zároveň poslúžila na odhalenie pohlavia bábätka, ktoré nosí pod svojím srdcom. Dominika svoje tehotenstvo pravidelne dokumentuje aj na instagramovom profile, kde ju sleduje viac ako 22-tisíc fanúšikov.

Nedávno sa pochválila tým, že je už oficiálne na materskej dovolenke, no počas celého tehotenstva je mimoriadne aktívna. Každý deň sa stará o domácnosť, ktorú udržiava v čistote. Neraz ukázala to, ako vyzerajú jej bežné dni, ktoré zahŕňajú varenie, žehlenie či upratovanie.

„Mám pocit, že od tohto momentu to celé tak nejak uletí a ani sa nenazdáme a budeme na ceste z pôrodnice aj s našou malou láskou 💙 Ja sa toho momentu už skutočne neviem dočkať 🥰 Milujem ho už teraz, neviem si ani predstaviť aké to bude držať ho po prvýkrát v naručí,“ pochválila sa budúca mamička svojim sledovateľom.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Dominike to pred očakávaným pôrodom veľmi pristane. Na najnovších záberoch môžeš vidieť, že doslova z nej srší radosť a láska.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News