Instagram/dstaraofficial

Dominika Jurena (za slobodna Dominika Stará) si pripravila pre fanúšikov na Mikuláša špeciálny darček. Prezradila im pohlavie svojho bábätka, ktoré nosí pod srdcom. Neurobila to len klasickým oznámením na Instagrame, ale tým najkrajším spôsobom. Pre svoje dieťatko napísala dojímavú skladbu.

Na YouTube si môžeš pozrieť ešte krajší videoklip, ktorý sa hodí k emóciám vychádzajúcim z tejto skladby. Nájdeš v ňom aj domáce zábery, napríklad ako sa jej manžel dozvedel o tom, že je tehotná alebo ako sa o ňu pekne stará.

Mladá speváčka sa prihovorila svojim fanúšikom aj prostredníctvom sociálnych sietí. „Niekto prekrajuje tortu.. Niekto prepichuje balónik.. Niekto napíše pieseň.. Takto som si to vysnívala a som naozaj šťastná, že nám to takto krásne vyšlo 🥰

Sme hrdí rodičia nášho krásneho SYNČEKA, ktorý nám síce ukazuje už asi dva mesiace len svoje ctené pohlavie 😅 ale aspoň máme istotu, že žiadne veľké prekvapko sa nekoná 😉 A mne fakt odľahlo, že už si nebudem musieť dávať pozor na rod, v ktorom rozprávam keď hovorím o našom malom,“ priznala sa Domča.

Určite si vypočuj jej novinku, ktorá ťa chytí za srdce. Veľkú podporu jej vyjadrili aj fanúšikovia v komentároch. Rovnako sa jej zastali aj vtedy, keď Dominika priznala, že sa ako tehotná nechala zaočkovať proti Covidu. Jej profil je autentický a nájdeš tam všetko z jej života a z toho, ako zvláda a užíva si najkrajšie obdobie ženy.

Novinka s názvom „Zázrak“ sa ti zaiste bude páčiť

Dominika sa už teší na príchod bábätka

Zdroj: Instagram/dstaraofficial & YouTube/DominikaStaraOFFICIAL

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News