Instagram/domicibulkova

Dominika Cibulková je naša najúspešnejšia tenistka, ktorá si momentálne užíva viac rodinný život so svojím manželom a synčekom Jakubkom. Okrem toho sa však venuje aj biznisu, pretože si otvorila obchod s detským oblečením. Pozornosti neušlo ani to, ako sa jej po pôrode podarilo schudnúť.

32-ročná mamička prvýkrát na Instagrame využila možnosť, aby jej fanúšikovia položili otázky a na niekoľko z nich sa rozhodla aj odpovedať. Okrem samotných otázok dostala aj množstvo pochvalných správ na to, ako dobre vyzerá a že jej profil je medzi ľuďmi obľúbený. A to aj napriek tomu, že tak často dostáva kritiku napríklad na svoje outfity.

Otázky smerovali napríklad aj na jej synčeka Jakubka a na to, či s Michalom neplánujú aj druhé bábätko. „Súrodenca pre Jakubka určite chceme, manžel by chcel najradšej hneď, ale ja ešte potrebujem chvíľku dať vydýchnuť môjmu telu, takže ešte máme chvíľku čas,“ prezradila Dominika.

Ľudí zaujímalo aj to, s kým trávi Jakub čas, ak Dominika pracuje alebo je s manželom na dovolenke. Otvorene priznala, že im pomáhajú obidve staré mamy a majú aj opatrovateľku. „Jakubka som od malička chcela naučiť, aby nebol môj cecok a podarilo sa mi to, preto hovorím z vlastnej skúsenosti, že deti na väčšinu vecí naučia rodičia, či dobrých, či zlých. Od prvého dňa po narodení k nám chodila rodina aj naša chúva.“

Podľa Dominiky je dôležité, aby v rodinnom živote bola rovnováha a aby sa rodičia nevenovali len dieťaťu, ale aj jeden druhému. Na to mnohí zabúdajú. „Jakubko je zvyknutý na veľa ľudí a nikoho sa nebojí, takže aj keď ideme od neho preč, tak mu je úplne dobre, lebo je naučený tráviť čas s babkami, aj chúvu berie ako tretiu babku. Ja mám kľud na duši, že mu je dobre a on nijako netrpí tým, že chvíľku nie je s nami a my sa venujeme práci alebo len tak sami sebe. Lebo to je pri dieťati jedna z najdôležitejších vecí, aby ste neboli len rodičia, ale hlavne manželia.“

zdroj: Instagram/domicibulkova

Ako sa dalo čakať, otázky prišli aj na Dominikinu postavu a na to, ako sa jej podarilo schudnúť. Nečakaj za tým žiadne zázraky ani skratky. „Makať, makať a len makať – disciplína! Existuje toľko výhovoriek na svete, ale keď chce niekto naozaj schudnúť, urobí pre to všetko. Najdôležitejšie sú dve základné veci – okrem psychického nastavenia strava a pohyb,“ priznala Domča.

„Na stravu som veľmi slabá, a preto musím mať pripravené jedlo, čo mám zjesť a nič navyše nevymýšľať. Pár mesiacov som bola na krabičkovej strave a neviem si to vynachváliť – toto je pre mňa tá ťažšia časť. Druhá časť pohyb tiež nie je ľahká, ale keď máte cieľ, idete za ním, 4-krát do týždňa minimálne chodím cvičiť plus hodinové kardio každý krát, pri tomto režime sa nedá neschudnúť. Stále nie som tam, kde chcem, ale makám na tom,“ dodala vo svojej odpovedi.

Aj keď nepozná presnú váhu, ktorú sa jej podarilo schudnúť, na jej postave vidieť perfektný výsledok. „Neviem presne na kg, ale cítim to na oblečení – od pôrodu to bude ale určite aj 15 – 20 kg. Bohužiaľ, nie som typ, ktorý chudne sám od seba, ani kojením ani prechádzkami s kočíkom, ale nie je horšia vlastnosť ako sebaľútosť, to maximálne neznášam a opovrhujem ňou,“ zdôverila sa fanúšikom.

Ešte raz zopakovala, že za jej úspechom je predovšetkým dobre odvedená práca. „Je za tým naozajstná drina ako som už písala, ale som sa opäť páčiť sama sebe, môjmu manželovi a opäť si obliekať obľúbené kúsky zo šatníka a to ma nakoplo. Každý má inú motiváciu, len ju treba nájsť a pevne sa jej držať. Samozrejme, aj ja zhreším a mám cheat day – ale 6 dní v týždni sa držím a ten výsledok potom teší omnoho viac, keď viete, čo ste pre to urobili a vážite si sám seba ešte viac,“ uzavrela Dominika tému chudnutia.

zdroj: Instagram/domicibulkova

Otázky prišli aj na obchodík s oblečením, ktorý pomenovala po svojom synčekovi. Fanúšikom priznala, že sa mu veľmi darí a takýto úspech dokonca ani nečakala tak skoro. Myslí si, že našla dieru na slovenskom trhu, pretože mnohé mamičky túžia po kvalitnejších kúskoch pre svoje detičky. Sú dostupné aj pre bežných ľudí, pretože pyžamko si môžeš kúpiť už od 32 eur.

Na záver Dominika priznala aj to, že sa snaží byť zodpovedná voči sebe, svojej rodine a našej krajine, preto v piatok dostala tretiu dávku vakcíny proti ochoreniu Covid-19. Ako sama povedala, bodaj by nás bolo viac, ktorí budú rovnako zodpovední.

zdroj: Instagram/domicibulkova

Dominika na záver poďakovala za všetky otázky a určite to nebolo poslednýkrát, čo si niečo takéto pre fanúšikov pripravila. Opäť raz sa ukázalo, že sa na nič nehrá a k ľuďom, ktorí ju sledujú, sa snažila byť načisto úprimná. A práve to si na nej vždy vážia.

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News