Billy McFarland, Georgina Rodriguez
Instagram/officialmerchandisestore/georginagio

Nie sú dokumenty ako dokumenty. Ak nie si práve typ človeka, ktorého bavia rôzne historické, vedecké či prírodné zaujímavosti, no hľadáš niečo zaujímavé na jedno pozretie, máme pre teba skvelé tipy. Vybrali sme pre teba 5 skutočných príbehov z Netflixu, ktoré sa dotýkajú známych osobností. 

Nejde o žiadne biografie, ale príbehy, ktoré sa ich dotkli, či pojednávajú o určitej oblasti ich života, ktorá stojí za zmienku.

The Real Bling Ring

Vieš si predstaviť, že by si len tak vošla do domu nejakej svetoznámej celebrity? A že z neho vyjdeš s peniazmi, šperkami a dizajnérskym oblečením? Presne toto robila skupina mladých priateľov v Californii, ktorí prišli na to, ako ľahko sa dá dostať k hviezdam, ktorými sa sami chceli stať. Dokument s celým názvom The Real Bling Ring: Hollywood Heist ti ukáže zvrátenu stranu slávy, ale aj to, ako vyzerali lúpeže u Paris Hilton, Orlanda Blooma, či Lindsay Lohan.

Harry & Meghan

Členovia kráľovskej rodiny boli pre svoj ľud vždy akési celebrity. O level ďalej to posunul princ Harry, ktorý si vzal za manželku herečku Meghan Markle. Ich príbeh je ľuďom dobre známy, no tentokrát v dokumente odhalili aj svoj pohľad na život s „modrou krvou“.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife