Po našom úspešnom článku s pármi, ktoré spolu prežijú najkrajšie chvíle života a vydrží im vzťah navždy, sme si pre teba pripravili pravý opak. Páry, ktoré sú pre seba toxické a vzťah im nevydrží dlhšie, než pár mesiacov. Mali by sa vyhýbať hlbším spojeniam, pretože to skončí pre obidvoch len zlomeným srdcom a smútkom.

Panna + Vodnár

Tieto dve znamenia spolu nedokážu fungovať. Panna je narodená pre poriadok a perfekcionizmus, no Vodnár miluje chaos a zábavu. Skúsiť to spolu môžu, no obaja budú musieť vo vzťahu robiť extrémne kompromisy, ktoré po čase aj tak vyústia do hádky. Pre nich bude lepšie, keď sa budú len priateliť.

Strelec + Ryby

Nikdy nepodstupuj takú výzvu, ako tieto dve znamenia. Ľudia narodení v týchto znameniach by sa nevedeli zladiť ani po pár rokoch (obyčajne to páru trvá 3-5). Ryba si vytvára idealistickú predstavu o dokonalom Strelcovi, lenže taký Strelec nie je. Všetko hrá, a keď na to Ryba príde, je z toho šokovaná a už s ním nikdy viac nechce byť. Začiatky vzťahu môžu byť krásne a ružové, no postupne sa dopracujú k dennodenným konfliktom.

Kozorožec + Baran

Veselá povaha Barana nejde k smutnému Kozorožcovi. Sú ako oheň a voda. V tomto prípade platí to, čo sa už hovorí dlhšie – protiklady sa nepriťahujú, skôr rovnakí ľudia. Na priateľskej úrovni im to môže fungovať, no akonáhle do toho zatiahnu city, všetko pokazia. Baranovi sa nepodarí zmeniť Kozorožca na veselého, ba čo viac, nasiakne negatívnou náladou od neho.

Býk + Lev

Táto dvojica bude po čase vo vzťahu frustrovaná. Býk chce vernosť a Lev komplimenty – budú sa musieť o týchto veciach stále uisťovať, čo ich prestane po pár mesiacoch baviť. Prinesie im to len veľa stresu. Dlhodobý vzťah tu nie je možný, pretože by spolu nevedeli fungovať v jednej domácnosti.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.