Šťastný pár

Vždy si presne vedela, aký by mal byť. No doteraz si ho ešte nestretla. Tvoj dokonalý muž sa však zatiaľ niekde skrýva alebo taký vôbec neexistuje? Vieš, že na dobré sa oplatí čakať. A platí aj to, že ak o ňom snívaš, raz do tvojho života vstúpi. Láska sa dá totiž vymodliť. Stačí jej veriť, že raz zaklope aj na tvoje dvere.

A keď jej otvoríš dvere, zistíš, že si najprv do domu musíš pozvať aj hostí, ktorí v ňom neostanú navždy. Nájsť pána dokonalého nie je jednoduché a občas musíš zažiť vzťahy s tými, ktorí ti ukážu, o čom to celé je.

Ak nezažiješ nepodarené vzťahy, nemôžeš byť perfektne šťastná s nikým iným. Vďaka nim totiž prídeš na to, ako to reálne chodí, ale aj na to, čo od partnera (ne)očakávaš.

Dokonalý muž vlastne nie je dokonalý

Taký človek neexistuje a všetci máme svoje chyby, to je na láske to najkrajšie – milujeme so všetkým dobrým aj zlým. No v tvojich očiach bude jeden človek výnimočnejší než všetci ostatní. Bude to človek, ktorého si si tajne predstavovala vždy, keď si zaspávala. Niekto, koho si počas dňa nosila vo svojom podvedomí. Ten, za ktorého si sa modlila, aby si ho raz mohla spoznať.

Sila našej mysle je neuveriteľná. A o tom, čo si dokáže k sebe privolať naše srdce, ani nehovoriac. Ak po niečom veľmi túži, ak je to úprimná prosba, ktorá chce nájsť len pokoj a šťastie v náručí osoby, ktorej môžeš dôverovať, potom ver aj tomu, že sa tak stane. Všetky sny sa dajú splniť. Niektoré máš v rukách ty, iné zase tvoj osud. Vesmír, Boh. Čokoľvek, v čo veríš.

Dôležité je, aby si nikdy neprestala dúfať. Aby si vo svojom srdci naďalej nosila modlitbu, ktorú raz naplní tvoj dokonalý muž. Pre každú z nás na svete existuje. Niekto, kto je stelesnením našich túžob, niekto, kto má v sebe to, čo naozaj potrebujeme. Aj keď si to možno ešte neuvedomujeme. Tak nikdy neprestať veriť v lásku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating