Valentín sa blíži a ak si nestihla kúpiť nejakú maličkosť svojmu partnerovi, si tu správne. Tu si môžeš prečítať, aký darček sa hodí pre tvoju polovičku na základe znamenia.

Baran

Pre Barana je ideálny darček oblečenie. Niečo malé, čo neurazí, ale ani nevyvolá pocit viny, že je to drahé. Ideálne sa hodí nejaké tričko či milé ponožky. Ak chceš niečo viac sexy, môžeš skúsiť spodné prádlo. Na večer je to ideálny darček, ktorý môže rovno Baran vyskúšať. Zažiješ s ním noc, ktorá bude najkrajšia za posledné obdobie.

Býk

Býka nadchne hlavne zážitkový darček. Na deň sv. Valentína môžeš vymyslieť kino, divadlo alebo aj koncert jeho obľúbenej kapely. Drahší darček sú už letenky niekam, kam by sa chcel Býk pozrieť – aj keď do toho zainvestuješ, bude to stáť za to.

View this post on Instagram

Vacations with you @ricardo.dedicated

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Blíženci

Toto znamenie, Blíženec, vie namiesto letenky oceniť viac, ak mu dáš niečo osobné. Pero s jeho menom alebo diár, kam si môže zapisovať všetky svoje nové poznatky. Ak si myslíš, že je to príliš nudné, nehovor mu to. Blíženca tieto darčeky potešia.

Rak

Rakovi urobíš najväčšiu radosť, ak mu kúpiš niečo do domácnosti. Niečo, čo potrebuje a už to dlho nevie zohnať. Ak rád varí, môže to byť niečo na varenie, ak rád robí veci vonku, môže to byť niečo do záhrady. Prekvapí ho všetko praktické.

Lev

Lev je náročný, preto sa pri jeho darčeku najviac natrápiš. Ocení niečo trblietavé a luxusné. Najväčšiu radosť mu spravia drahé šperky alebo značkové oblečenie. Len nech sa tým môže pred ostatnými chváliť. Potrebuje cítiť to, že ho ostatní obdivujú.

Panna

Pannin vnútorný život je dosť bohatý, preto sa jej hodí niečo umelecké. Ak hrá na nejaký hudobný nástroj, môžeš kúpiť doplnok k tomu. Ak Panna rada niečo maľuje, môžeš jej kúpiť niečo, čím by namaľovala pekný obraz. Hlavne nie nič prehnane drahé, pretože o tom sv. Valentín nie je.

Váhy

Znamenie Váhy poteší všeličo. Od maličkej drobnosti po niečo, čo absolútne nečakala. Môžeš uvariť večeru a zaplatiť film v kine. Váhy budú spokojné a ešte budú radi, že pozornosť bola otočená na ne. Tento deň si užijú a budú z neho čerpať dobrú náladu dosť dlho.

Škorpión

Škorpióna najviac potešíš v posteli. Ak budete mať spoločný večer u neho a nebudeš sa báť experimentovať. Poteší ho, ak popustíš uzdu svojej fantázie a najväčší darček pre neho bude, ak mu urobíš niečo, o čo už dlho sníva. Škorpión je vášnivý a má rád vášnivé darčeky.

Strelec

Pre Strelca môžeš vybrať niečo netradičné. Stačí drobnosť, pri ktorej si si na neho spomenula alebo sa ti s ním spája. Bude to len vaše a len vy budete vedieť, aký to má pre vás význam. Strelec určite tento hlbší darček ocení.

Kozorožec

Pre Kozorožca je ideálne USB s vašimi spoločnými pesničkami. CD už nie je v obľube, tak ti stačí, keď kúpiš USB a vyberieš pár pesničiek, ktoré sú vaše. Môže si ich púšťať kdekoľvek a stále bude mať pocit, že si pri ňom.

Vodnár

Vodnár vie oceniť pozornosť. Na sv. Valentína mu stačí obľúbená čokoláda alebo niečo malé a milé a toto znamenie bude spokojné. Vodnár je vďačný za to, že ťa má v svojom živote, a tak jeho najväčším darčekom bude, že si niekto spomenul.

Ryby

Komplikovanejšie znamenie Ryby je na tom o dosť ťažšie. Musíš vymyslieť naozaj niečo, z čoho doslova odpadne. Môžeš toto znamenie zobrať na víkendový pobyt, kde si pustíte lampión šťastia. Zažijete romantický víkend a načerpáte energiu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.