dievčatá sa smejú

Zabudni na ten pocit, keď sa v zime cítiš škaredá. Spravíš si vysoký cop, no v takýchto nízkych teplotách ti bude bez pokrývky hlavy zima. Preto tu pre teba máme účesy pod čiapku, v ktorých budeš vyzerať dokonale a podarí sa ti zviesť nejedného fešáka.

Chystáš sa na lyžovačku, no stále chceš ostať pekná a štýlová? Už ťa nebaví nosiť nudné účesy pod čiapkou? Rozpustené vlasy, ktoré ťa hryzú za golierom alebo elektrizujú, sú tak otravné. Tomu je už však koniec, pretože ti prinášame dokonalé a jednoduché nápady na to, ako si zopnúť vlasy pod čiapku.

Vrkoče

Keď máš vlasy dlhé aspoň po plecia, určite si vieš spraviť všetky možné vrkoče. K čiapke sa najviac hodia priberané, ktoré sa tak môžu ťahať všetkými možnými smermi, po celej hlave.

Dokonca existujú rôzne druhy vrkočov, ktoré ti na hlave dokážu spraviť divy. Video, ktoré ti sem priložíme, ťa možno inšpiruje a bude z teba hviezda.

Drdoly a ozdobné copy

Pod čiapkou môžu perfektne vyniknúť aj drdoly. Ale pozor, umiestniť si ich musíš skôr ku krku a ušiam, aby si si nejako vedela ochrániť hlavu pred zimou. Hoci si čiapku dokážeš nasadiť iba na vrch hlavy, aspoň ti nebude zima, keďže je známe, že cez hlavu uniká najviac tepla.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty