Photo by Carly Rae Hobbins from Unsplash

Zamýšľala si sa niekedy nad tým, o čom sa vlastne so svojím frajerom zvyknete rozprávať? Preberáte spolu len také každodenné maličkosti alebo sa dokážete otvorene porozprávať aj o dôležitých veciach? 

Sú totiž témy, o ktorých sa spolu dokážu baviť len tie páry, ktoré to spolu myslia vážne, a tak im nerobí problém povedať aj niečo, čo sa tomu druhému nemusí páčiť.

Spoločná budúcnosť

Keď sa rozprávate o budúcnosti, používate slová „ja a ty“ alebo „my“? Vo vzťahu je dôležité, aby ste sa zamerali na spoločné plány. Ak sa o budúcnosti spolu nedokážete normálne porozprávať, je viac než isté, že váš vzťah veľkú perspektívu mať nebude.

Najtajnejšie priania

So svojimi osobnými prianiami sa určite dokážeš zdôveriť len osobe, ktorej skutočne dôveruješ. Povedala si o nich svojmu frajerovi, no on ťa vysmial a povedal ti, že je to detinské alebo že sa ti to nikdy nesplní? S takýmto chlapom neostávaj. Ver mi, že si nájdeš takého, ktorý ťa v plnení tvojich snov bude podporovať a bude robiť všetko pre to, aby ti pomohol dosiahnuť ich v čo najkratšom čase.

zdroj: Photo by Colin Maynard from Unsplash

Problémy

Trápia ťa nejaké problémy v škole či práci? Namiesto toho, aby si to dusila v sebe a zbytočne sa trápila, zdôver sa svojmu priateľovi. Ak je to medzi vami vážne, určite ti pomôže nájsť riešenie, aby si sa z týchto problémov čo najrýchlejšie dostala. Dve hlavy dokážu vždy prísť na niečo rozumnejšie, než by si nad tým mala premýšľať sama.

Finančná situácia

Máš momentálne problémy vo finančnej oblasti? Nemusíš sa hanbiť povedať to svojmu priateľovi. Tvoríte predsa pár, určite sa bude snažiť pomôcť ti. Nebude sa ti vysmievať, nebude ťa kvôli tomu podceňovať, ale spoločne môžete nájsť spôsob, ako sa z toho dostať.

Ak sa s ním o takýchto veciach nemôžeš rozprávať, lebo by ťa odsudzoval, asi by si mala popremýšľať nad tým, či je to skutočne osoba, s ktorou chceš ostať. Človek predsa nikdy nevie, kedy sa môže ocitnúť v podobnej situácii.

Túžby v posteli

Nepáči sa ti, čo robíte v posteli? Povedz mu to a nemlč! Neboj sa, že by sa s tebou kvôli tomu rozišiel, ak je to normálny chlap, bude len rád, že dokážeš vysloviť svoje túžby. Sama uvidíš, že vám to potom aj v tejto oblasti bude klapať lepšie.

zdroj: Photo by Oziel Gómez from Unsplash

City

Nedokážeš mu povedať, čo k nemu skutočne cítiš? Alebo naopak, z jeho úst si sa nikdy nedočkala slov ľúbim ťa? Asi bude niekde problém. Muž, ktorý to s tebou myslí vážne, ti tieto slová bude opakovať pravidelne. Stačí ho už len nájsť.

Nespokojnosť s jeho správaním

Začali ste spolu napríklad bývať a ty si zistila, že ti prekážajú isté veci, ktoré robí a ty si si ich doteraz nevšimla? Pekne mu to vysvetli, nemusíte sa hneď kvôli takýmto drobnostiam pohádať. Normálny muž to pochopí a pokúsi sa to nerobiť. Samozrejme, nemôžeš čakať, že sa zmení zo dňa na deň. Ale už len to, že sa o to bude snažiť, je dobrým signálom.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating