si spontánna alebo suchárka
Pexels/Nicole Berro, Unsplash/5tep5

Dokážeš byť spontánna alebo si jednoducho iba suchárka? Za to by si sa ale určite nemala hanbiť či urážať. Veď sa predsa hovorí, sto ľudí, sto chutí. Možno máš radšej svoj pokoj a dávaš prednosť posteli a Netflixu pred bujarou párty. Otestuj sa v našom kvíze a zisti, na ktorej strane sa nachádzaš.

Vedieš si vlastný denník?

denník Unsplash/craftedbygc

Zapisuješ si nejaké veci do kalendára či diára?

Ako zareaguješ, keď sa ťa niekto spýta, či by si išla von?

baby sa tešia Unsplash/Simon Maage

Akej povahy si?

Aké máš pocity, keď ťa niekto zavolá von a ty nemôžeš ísť?

dievčatá pri vode Unsplash/Yanapi Senaud

Zabávaš sa na takejto spontánnej udalosti?

Aký máš názor na alkohol a na párty?

dievčatá na párty Unsplash/LOGAN WEAVER | @LGNWVR

Rada sa zoznamuješ s novými ľuďmi?

Čo by si si vybrala najskôr?

byť spontánna Unsplash/jannerboy62

Čo robíš najradšej?

Dokážeš byť spontánna alebo si skôr suchárka? Otestuj svoju povahu
Si spontánna!
Rada experimentuješ a udalosti vymyslené len tak z ničoho nič miluješ zo všetkého najviac. Si spontánna telom, aj dušou. Zážitky sú pre teba to najlepšie odreagovanie. Hoci sa ti do niektorých nápadov tvojich kamarátov možno spočiatku nechce, potom to nikdy neoľutuješ. Si veselá kopa, ktorá má zábavu pod palcom vždy a stále ju aj vyhľadáva. Vždy si stredobodom pozornosti a stmeľuješ partiu.
Pol na pol
Si taká medzi, z každého rožka troška. Možno si aj introvertka a aj extrovertka. Máš rada spontánnu zábavu, no tiež máš rada veci do detailov naplánované. Necháš sa prehovoriť na udalosť, ktorá sa ešte pred desiatimi minútami nemala stať a potom si to aj užiješ. Musíš na to ale mať náladu.
Si suchárka!
Na tom nie je nič zlé. Máš proste iba rada svoj pokoj a spontánne nápady sa ti nezdajú, že sú až taký dobrý nápad. Máš rada svoj poriadok a plány máš zapísané hádam aj v diári. Neznášaš, keď ti dá niekto vedieť na poslednú chvíľu, no keď máš čas, s radosťou pozvanie von prijmeš.

A za tvojím výsledkom určite stojí aj to, či si introvert alebo extrovert. Keď si to ešte nezistila, skús sa otestovať v našom ďalšom kvíze, ktorý ti to prezradí. Zobrazí sa ti po kliknutí SEM.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieKvízy