Len sa zamysli nad tým, čo chceš a ako to môžeš dosiahnuť. Investuj toľko času, koľko potrebuješ, investuj toľko peňazí, koľko potrebuješ, investuj maximum do tvojej pozornosti a sily.

Ver, že tvoj požadovaný cieľ príde alebo prinajmenšom sa priblíži. Vezmi si život do vlastných rúk. Ako ti pomôže, keď sedíš niekde v kúte a plačeš o zlyhaní? Nijako.


Nevzdávajte sa! Začiatok je vždy najťažší.

unsplash.com


Nikto ti nič nedá len tak, tak vstaň, utri slzy a usiluj sa o to, čo chceš, a nezastavuj, kým to nedostaneš. A čokoľvek, čo chceš urobiť,  urob to s úsmevom na tvári. Najlepšia pomsta je obrovský úspech. A nedosiahneš to, ak sedíš na zadku.

Ak sa chceš niekam dostať, musíš urobiť prvý krok a to je rozhodnutie nezostať tam, kde si.

Ak je niekto na svete, kto môže splniť tvoje sny, si to ty! Nikto iný!  To ty cítiš nenaplnenú výzvu, túžbu. Na koho iného sa môžeš spoľahnúť na 100%?

Vyhráš len vtedy, keď sa nebudeš báť prehrať. Nedovoľ, aby ťa ovplyvnili vonkajšie vplyvy, ako sú názory ľudí. Hovoria, že to nedokážeš urobiť? Ale súdia podľa toho, čo dokázali oni sami!

unsplash.com

Nie je to jednoduché! To nie.. Ak by to bolo jednoduché, všetci by to robili, ale ty!  Ty Nie si všetci.

Môžeš urobiť všetko, čo chceš. Nikdy nezabudni.

„Robte to, čo musíte robiť, do tej doby, kým budete môcť robiť to, čo chcete – Oprah Winfrey. „


Zameraj celú svoju pozornosť nielen na svoj cieľ, ale aj na cestu, ktorá ťa povedie k nemu. Cesta je cieľom.
Neboj sa urobiť chybu. Chyba je dôkazom, že sa snažíš! Chyby nás formujú a je len na nás, v akej forme. Poučme sa z ních.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.