Turecké telenovely patria k obľúbeným po celom svete. Ženy v rôznych vekových kategóriách ich zbožňujú a vypadnú vďaka nim od reality. A z hercov, ktorí sa v nich ukážu, sa stávajú obrovské hviezdy. Jednou z nich je aj Canan Ergüder, ktorú si aj slovenskí diváci môžu pamätať z telenovely Tisíc a jedna noc.

Dnes už 44-ročná herečka si v tomto obľúbenom romantickom večernom seriáli na pokračovanie zahrala negatívnu postavu – mrchu Edu. Avšak v realite je veľmi obľúbeným a sympatickým človekom.

Canan je vydatá za herca menom Kenan Ece, ktorý je od nej o 4 roky mladší. A číslo 4 sa spája aj s ich synčekom Demirom, ktorý má presne toľko rokov.

Šťastnú rodinku však život poriadne skúša. Herečka nedávno oznámila, že bojuje so zákernou chorobou, rakovinou prsníka. Na sociálnych sieťach bolo podľa fotiek jasné, že kvôli tomu prišla aj o vlasy, ktoré maskovala parochňami či šatkami.

Tentokrát ale zverejnila snímku bez nich, s krátkymi vlasmi, ktoré jej začínajú opäť pomaly narastať. Canan sa nevzdáva a je rozhodnutá dotiahnuť svoj boj do úspešného konca.

Zdroj: Instagram/_.berguzarkorel._

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.