Mať v práci ženu – kolegyňu, pri ktorej sa nemusíš báť podrazu či neschopnosti, to je radosť. Kým niektoré si robia iba svoju prácu, ostatné sú tu pre všetkých, ktorí potrebujú jej pomoc. Ženy narodené v týchto 3 znameniach patria práve k tým, ktoré by si v práci chcela mať. Vieš prečo?

Vodnár

Vodnár je človek, ktorý ma kreatívnu dušu, je samostatný a má rýchle reakcie. Preto je žena v tomto znamení skvelou kolegyňou, najmä, ak riešite nejaké spoločné projekty. Keďže miluje ľudí a je dobrosrdečná, vždy ti pomôže, stačí sa jej len opýtať.

Ona svojich kolegov nezhadzuje a ani sa im nesnaží robiť potajme zle. Práve naopak, povzbudzuje každého okolo seba k lepším výsledkom.

Kozorožec

Žena narodená v znamení Kozorožca je rozumovo vyspelá, zodpovedná a ctižiadostivá. Neznáša nudu a miluje svoju prácu. Pre svoje kolegyne je veľkou inšpiráciou – vďaka nej sa prekonávajú a navzájom motivujú. Ak budeš chcieť kariérne rásť, ona bude tá, ktorá ti ukáže „ako na to“.

Vie, že bez práce nie sú koláče a má veľmi dobré a praktické rady, za ktoré jej budeš neraz vďačná.

Býk

Žena narodená v tomto znamení je známa ako tá tvrdo pracujúca. Dodržiava termíny a zdá sa, že je svojim kolegyniam veľkou konkurenciou. Opak je však pravdou. Svojím prístupom k práci motivuje aj ostatných okolo seba, aby namiesto flákania poriadne zamakali.

Táto žena je presne ten typ človeka, ktorý v práci ťahá tím dopredu a nepoľaví, kým nie sú viditeľné výsledky.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.