Myslíš si, že to, aký život budeš žiť či ako sa ti bude dariť závisí od šťastia? Osudu? Či Boha? Je úplne jedno, čomu veríš, no jedno je isté, čo dáš, to dostaneš. A ak chceš mať v živote to najlepšie, musíš to najlepšie dať aj zo seba. Dobré veci si totiž musíš zaslúžiť.

Nepredstavuj si teraz, že sa musíš celá obetovať pre iných, aby sa dostalo aj tebe kúsok pozornosti. To nie, aj tu existujú určité hranice. Vedz však, že niečo ako karma a fungovanie vesmíru naozaj existuje. A vždy to tu bolo, len sa tomu hovorilo inak.

Každá z nás si zaslúži žiť život, po ktorom túži, no nie všetky pre to robia maximum. Nemôžeš čakať, že tvoje sny k tebe prídu len tak, akoby si náhodne vyhrala v lotérii.

Aj v nej totiž musíš obetovať kúsok svojho času a peňazí na to, aby si si kúpila tiket. Vezmi si to tak, že aj na iné veci si najprv musíš kúpiť pomyselný lístok, vstupenku či žreb, aby si niečo dostala späť. Keď chceš byť úspešná vo svojom odbore, musíš obetovať zábavu a venovať sa práci na sebe. Keď chceš v živote stretávať dobrých ľudí, musíš byť na ostatných rovnaká.

Ak chceš byť zdravá a fit, potrebuješ sa o svoje telo starať najlepšie, ako vieš. Ak túžiš po úprimnom vzťahu, sama musíš byť tou, ktorá bude vždy otvorená. Zaslúžiš si naplniť svoje srdce a dušu všetkým tým, čo ťa spraví spokojnou. No prvý krok je na tebe.

Rob veci vždy tak, aby si sa nikdy nemusela hanbiť za svoje činy a slová. Buď ľuďom inšpiráciou, tou, ktorá ukáže, že sa dá fungovať v mieri a láske. Počúvaj svoj vnútorný hlas, svoju intuíciu a nechaj sa nimi riadiť. Pozeraj sa na to, čo chceš ty, nie ostatní. Pracuj na sebe, vzdelávaj sa, posúvaj svoje hranice, tak, aby si nemusela jedného dňa ľutovať, že si zaváhala a niečo zmeškala.

Nepochybuj o sebe, teš sa z každého nového dňa a využi ho naplno. Všetka tá radosť a energia sa ti bude vracať ako bumerang, ktorý sa okolo tvojho sveta neprestane točiť, kým budeš mať silu hádzať ho od seba. Zaslúžiš si lásku, šťastie, pochopenie, no dokážeš ich aj odovzdať?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.