instagram.com/amorea__

Nikto nie je dokonalý a v každom z nás sa nájdu dobré vlastnosti, no aj tie zlé. Chceš vedieť, čo by si mala na sebe vylepšiť, aby si mala menej nepriateľov a aby bol z teba dobrý človek? Čítaj ďalej a dozvieš sa tie najlepšie a najhoršie vlastnosti znamení z horoskopu.

Baran

Tvoja najlepšia vlastnosť je optimizmus a vášnivosť. V každej (zlej) situácii sa snažíš hľadať niečo dobré. Tvoja najhoršia vlastnosť je, že sa snažíš za každú cenu všetkých ovládať a mať pravdu. Občas by bolo dobré, ak by si miesto prenechala aj ostatným.

Býk

Tvoja najlepšia vlastnosť, ktorou sa môžeš prezentovať je, že sa nikdy nenecháš vyviesť z miery. Nikto ťa nedokáže vytočiť. Avšak, tvoja najhoršia vlastnosť je, že si žiarlivá a vo vzťahu bývaš výbušná. Do budúcna skús tvojmu priateľovi viac veriť.

View this post on Instagram

Lauterbrunnen – Valley of the 72 waterfalls🇨🇭🍃 • Do you know that the "Lord of the Rings" would never have existed without Lauterbrunnen? Hardly anyone knows that J.R.R. Tolkien found his inspiration for the books here in Lauterbrunnen. How amazing is that? Not even I knew that until I went there! It is great to learn new things about your home country.🤍 • • • • #lauterbrunnen #switzerland #seissblogger #bern #switzerland🇨🇭 #switzerland_vacations #swiss🇨🇭#travelswitzerland #swissblogger #ch_blogger #bestvacations #couplegoals #travelcouples #loveandwildhearts #couplesgoals #adventureisoutthere #prettylittletrips #mytinyatlas #roamtheworld #worldofwanderlust #girlswhotravel #authenticlovemag #romanticcouples #travelwithus #cutecouples #wonderful_places #dirtybootsandmessyhair #discoverswitzerland

A post shared by Ramona 🐚✨ Travel + Lifestyle (@amorea__) on

Blíženci

Tvoja najlepšia vlastnosť je adaptácia na rôzne podmienky. Si ako chameleón a dokážeš sa rýchlo prispôsobovať. No tvoja najhoršia vlastnosť je, že sa často správaš ako dieťa a nevieš čo chceš – si rozpoltená. Občas nad vecami premýšľaj dlhšie a nekonaj impulzívne.

Rak

Najlepšia vlastnosť, ktorú si mohla dostať je, že si verná a úprimná. Každá minca má však dve strany a preto si aj ty niekedy komplikovaná a najhoršie je to s tebou vtedy, keď berieš veci osobne. Do budúcna by si mala porozmýšľať o tom, že život nemusíš brať vážne – skôr s humorom.

Lev

Tvoja najlepšia vlastnosť pramení z toho, že žiješ podľa vlastného názoru. Nezaujíma ťa to, čo si myslia ostatní, ideš si za svojim cieľom. Najhoršie je to, že máš potrebu byť stredobodom pozornosti. Niekedy by prospelo, keby si dala priestor aj ostatným.

Panna

Si detailistka – keď robíš niečo ty, všetko musí byť dotiahnuté do poslednej maličkosti. Avšak, niekedy je s tým veľa problémov. Kvôli tomu si označovaná ako „perfekcionistka“ a trápiš sa. Tvoja najlepšia vlastnosť je zároveň aj najhoršou vlastnosťou. Keď sa naučíš žiť v rovnováhe, všetko pôjde lepšie.

Váhy

Tvoja najlepšia vlastnosť je empatia a veľký zmysel pre city. Vieš sa vcítiť do ostatných a rada im pomáhaš. Tvojou najhoršou vlastnosťou však je, že si priveľmi naviazaná na etiku. Odmietaš porušovanie pravidiel, rada sa držíš noriem a zákonov. Do budúcna nebuď taká striktná a ber život ako zábavu.

View this post on Instagram

Sometimes it is necessary to take one step backward to take two steps forward✨ • Hey loves! 🥰 As you may have noticed, it has become pretty quiet on my IG and I am so sorry for that. But no worries I am fine and back with good news! I was busy working on my first personal project and I am happy to say, that all the effort, energy and hard work was well worth it. I am totally excited and looking forward to share my project on this Sunday! Finally!! 😍 With every single one of you in the hope that you will love it as much as I do. • Stay tuned…❤️ more information are coming soon and I‘ll be back posting more content!! • I didn‘t get back to you earlier but it is a lot going on at the moment! How are you doing in this crazy time? Do you already have new travel plans? Or are you maybe staying in your homecountry this summer? Let me know in the comments🤍 • #switzerland #switzerland_destinations #weggis #sheisnotlost #lakelife #lakelucerne

A post shared by Ramona 🐚✨ Travel + Lifestyle (@amorea__) on

Škorpión

Tvoja najlepšia vlastnosť je dobrosrdečnosť. Na každom mieste sa ľuďom dostaneš pod kožu a potom im chceš pomáhať. Si opradená tajomstvami, no to im vôbec nevadí. Tvoja najhoršia vlastnosť je tvrdohlavosť a hádavosť. Do budúcna nevyhľadávaj hádky a niekedy ustúp.

Strelec

Tvojim darom je šťastie. Máš najlepšiu vlastnosť zo všetkých. Práve pre ňu ti ide všetko tak dobre. Avšak, nájde sa aj niečo, čo ti robí problémy. Tvoje prekliatie je to, že sa snažíš zapáčiť všetkým a vynucuješ si pozornosť. Mala by si sa naučiť to, že tí správni ľudia budú pri tebe vždy, nemusíš bojovať o ich priazeň.

Kozorožec

Tvoja najlepšia vlastnosť je bojovnosť. Vieš sa popasovať s každou prekážkou a za cieľom ideš aj cez mŕtvoly. Najhoršia je však disciplína, pretože nevieš byť trpezlivá a konzistentná. Mala by si si stanoviť dlhodobý cieľ, ktorý by ťa to naučil.

Vodnár

Čo je na tebe najlepšie? Že si samostatná a nezávislá. Veľmi skoro si sa osamostatnila a to je tvoja najlepšia vlastnosť – naučila si sa niesť zodpovednosť za svoje činy. Avšak najhoršie je, že každému radíš ako by mal žiť. Nabudúce skús pochopiť, že každý má svoj vlastný život a on sám vie najlepšie, čo je pre neho dobré.

Ryby

Tvoja najlepšia vlastnosť je zároveň aj tvoja najhoršia. Si veľmi citlivá – niekedy to je skvelé, no inokedy to prináša viac škody, než úžitku. Pozitívne je, že vieš vždy popísať to, ako sa cítiš a čo pre teba ľudia znamenajú. Negatívne je, že vieš citmi vydierať a tak manipuluješ ľudí. Mala by si sa to odnaučiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy