Instagram/sencalkapimi

Tiež máš pocit, že si videla už snáď každý seriál, no aj tak ťa neočaril natoľko, že by si ho dokázala pozerať dookola? Pamätáš, ako sme kedysi sledovali telenovely, ktoré boli typické krásnym hlavným hrdinom, do ktorého sa zamilovali všetky diváčky? Priprav sa, pretože už o pár dní si takúto novinku môžeš pozrieť.

Televízia Markíza vo svojich dokrútkach predstavila nový seriál s názvom Láska na prenájom. Niekto to považuje za seriál, pre iných môže ísť o telenovelu, ktorá pochádza z Turecka. V origináli nesie názov Sen Çal Kapımı. Príbeh hlavných hrdinov je veľmi zaujímavý, no už teraz je jasné, že to bude poriadne zamotané.

Môžeš sa tešiť na Edu a Serkana, jedného z najbohatších a zároveň najkrajších mužov z Istanbulu. Dvojica uzavrie dohodu, že sa budú na verejnosti vydávať za snúbencov, aj keď sa v skutočnosti zo srdca nenávidia.

Pozri, čo ťa v novom seriáli čaká

Slovenské diváčky určite ihneď zaujme herec, ktorý si zahrá Serkana. Má 34 rokov a volá sa Kerem Bürsin. Už na prvý pohľad je sympatický fešák, v ktorom sa však ukrýva aj niečo zlé, arogantné a tajomné. Presne takto by mala vyzerať hlavná postava romantického seriálu.

Prvá séria natočená v roku 2020 má 39 epizód a z druhej série bolo natočených 13 častí. V tureckom origináli má jeden diel 120 až 140 minút, takže u nás sa tých epizód dočkáš určite oveľa viac, pretože budú rozdelené na viaceré – kratšie.

Ak ťa novinka zaujala, môžeš si ju pozrieť na TV Doma už 3. januára. Ak si však nedočkavá, na platforme Voyo je dostupná už od 27. decembra.

Čo hovoríš na nový romantický seriál? Zaujal ťa?

Hlavný hrdina sa stane miláčikom žien

Hlavné postavy Eda a Serkan

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News