Instagram/separ__dms, Instagram/aless_capparelli, Instagram/rytmusking

Na slovenskej hudobnej scéne vládne spor medzi Separom a Rytmusom, ktorí si prostredníctvom Instagramu posielali odkazy a reagovali jeden na druhého. Dôvodom je téma, ktorú otvoril Separ a týka sa kopírovania beatov zo zahraničných songov.

Do kauzy zatiahli aj speváčku Aless, o ktorej Rytmus napísal, že ju Separ zmanipuloval a dostal na svoju stranu. K tomuto obvineniu sa vyjadril nielen Separ, ale aj samotná Aless, ktorej sa to týka. A podľa ich slov nie je všetko tak, ako sa na prvý pohľad mohlo zdať.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Rytmus vo včerajších príbehoch písal najskôr o neznámom interpretovi. „Ja ti pripomeniem jednu konkrétnu vec. A to preto, lebo reagujem na zverejňovanie hlasoviek. Keď Ego vytvoril jedného nemenovaného interpreta, ktorého sme chceli vydať, ty si ho zmanipuloval, aby si si ho pritiahol k sebe a nakladal si na nás, že sa nám nedarí a že ho o**beme,“ uviedol Patrik a v tom čase veľa ľudí ešte nevedelo, o kom je reč.

zdroj: Instagram/rytmusking

Meno prezradil až Separ vo svojich storkách. „Keď si spomenul konkrétneho interpreta z Podzemgangu, viem, koho myslíš. Myslíš Aless a bolo to takto. Došla za mnou Aless, že Rytmus jej ponúkol spoluprácu s tým, že ju upíše do svojho labelu, kde jej vybaví hranie pred každým koncertom alebo teda nejaké vystupovania pred jeho koncertami,“ začal Separ na úvod.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News