youtube/Laica Vergara

Hľadáš videá na cvičenie, ktoré by naozaj fungovali? Všetky sme si veľmi obľúbili Pamelu Reif, podľa ktorej sa cvičí veľmi dobre. Skúšala si už ale videá od fitnessky Chloe Ting?

Chloe pridáva pravidelne svoje cvičebné videá na Youtube, no má aj svoju vlastnú stránku, kde ponúka rôzne programy a výzvy na chudnutie. Kým inde by si za takéto programy zaplatila desiatky až stovky eur, Chloe to všetko ponúka úplne zadarmo!

Priprav sa na leto s produktami MyProtein.sk →

Najviac sa do povedomia dostala jej 2-týždňová výzva, počas ktorej nielen schudneš, ale predovšetkým sa zbavíš tuku, ktorý sa šikovne premení na svalovú hmotu. Výsledky žien, ktoré sa do tejto výzvy zapojili, sú naozaj úžasné.

Kompletnú výzvu spolu s videami nájdeš na stránke fitnessky Chloe Ting.

Na stránke nájdeš rozdelenú výzvu na 14 dní, pričom na konkrétne dni máš zadané aj cvičebné videá, podľa ktorých by si si mala odcvičiť. Ak by boli Chloe a jej cviky na teba príliš zložité, radšej ich rob pomalšie a robievaj si častejšie prestávky. Dôležité je, aby si si neublížila.

Pozri, akou premenou prešli viaceré ženy len za 2 týždne. No nie je to inšpirujúce? Teraz je ideálny čas, aby si túto výzvu vyskúšala aj ty. Ideš do toho spolu s nami?

Výsledky žien na Instagrame

Niektoré ženy svoju premenu zdokumentovali na YouTube

Priprav sa na leto s produktami MyProtein.sk →

Viac z kategórieFitness