instagram/couple

Jedna z najťažších vecí v živote je obzrieť sa späť a zistiť, že tvoj život bolo jedno veľké klamstvo. Najhoršie je, že sa to týkalo obdobia, o ktorom som si myslela, že bolo moje najkrajšie. Takto to bolo aj s naším vzťahom. Zamilovaná žena je totiž slepá žena.

Dnes si už priznám, že som taká bola. Síce mi dlho trvalo uvedomiť si pravdu, no som rada, že dnes mám už oči otvorené. Vtedy som ich nemala. Vtedy som ich mala prekryté ružovou páskou a nevnímala nič, iba to, ako veľmi ťa mám rada. Dívala som sa na teba s láskou, hltala každé tvoje slovo (z ktorého sa neskôr vykľuli klamstvá) a bola pre teba schopná urobiť hocičo. Nevšimla som si ale, že ty pre mňa nie.

Dnes už viem, že si ma nikdy skutočne nemiloval.

Bola to iba hra alebo si sám nevedel, čo ku mne cítiš? Prečo si ma vodil za nos? Prečo si mi rozprával všetky tie krásne veci o mne, o našej budúcnosti, … keď si vedel, že to tak nebude. Vieš, ľudia neprestanú milovať zo dňa na deň. Keď si mi večer vyznával lásku a na druhý deň dal zbohom, boli to všetko iba lži.

Pre niektorých ľudí je zrejme veľmi ťažké byť úprimní. Zamotávajú sa vlastných klamstiev a neberú ohľad na to, že nimi môžu niekomu naozaj ublížiť. Pretože moje srdce ostalo naozaj zlomené. Smiešne, že to robia aj chlapi, ktorí sa tvária ako najväčší frajeri, no pritom zdupkajú zbabelo ako previnilé deti. Takým človekom už v mojich očiach navždy zostaneš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating