Zlozvyky celebrít
Instagram/jenniferlawrence.fb, Instagram/kyliejenner, Instagram/kaleycuoco

Všetci sme iba ľudia a každý z nás má akýsi zlozvyk, s ktorým sa pasuje aj celý život. Nevieme sa toho zbaviť a neustále nás to núti robiť veci, ktoré nemusia byť prospešné pre naše zdravie. Alebo v niektorých prípadoch môžu byť veľmi zvláštne.

Napríklad Jennifer Lawrence, Ansel Elgort, Robert Pattinson, Kylie Jenner, Kaley Cuoco, Kanye West Kate Hudson majú divné závislosti, ktoré ťa možno pohoršia alebo sa poriadne zasmeješ. Ani jeden pocit sa nevylučuje. A teraz ti predstavíme zlozvyky celebrít, ktoré ťa zaručene šokujú.

Jennifer Lawrence

Hviezda série filmov Hry o život miluje pocit sviežosti a čistoty. Herečka pre portál E! News povedala: „Naozaj milujem mydlo z The Greenwich. Chcela by som horu fialového a modrého mydla z hotela Greenwich. To je to, po čom túžim.“

Jennifer Lawrence
zdroj: Instagram/jenniferlawreennce

Ansel Elgort

Fešáka zo smutného filmu Na vine sú hviezdy takisto trápi istý zlozvyk, ktorý je naozaj divný. Miluje totiž koberce a zbiera ich, o čom si možno vedela, pretože o tom už rozprával viackrát a písal o tom aj portál CheatSheet. Dokonca sme ťa o tom informovali aj my v článku o najzvláštnejších nerestiach celebrít. Herec si okrem toho dokonca požičiava kabelky od priateľky, pretože vraj ide o veľmi praktickú vec.

Ansel Elgort
zdroj: Instagram/ansel

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife