Ženský svet opačné pohlavie asi nikdy nepochopí. Občas totiž ani my nechápeme, prečo robíme to, čo robíme. A už vôbec nie to, prečo máme svoje tajné „neduhy“, ktoré nahlas nikdy nepriznáme. V nasledujúcich divných i vtipných situáciách sa rozhodne nájde každá žena. Aj keď sa na nich zasmeje iba v mysli. 🙂

Chytáme sa za prednosti. Ak si ešte nikdy nevyskúšala „na vlastnej ruke“, aké ich majú tvoje kamošky (hlavne tie urobené alebo v dobrej push-upke), potom nie ste skutočné kamošky. Nie je v tom nič hlbšie, iba sa občas porovnávame.

Vypisujeme ex po pohári vína. Ok, možno aj po troch, ale podstata sa nemení. Jednoducho sa necháme ovládnuť citmi a nič nás vtedy neuspokojí viac, ako napísať nášmu bývalému jednu z dvoch správ: Si debil alebo Chýbaš mi.

Používame pánske toalety, keď sú dámske obsadené. Kto má chuť čakať v dlhom rade, keď vedľa žiaden nie je? Okrem toho, tie pánske bývajú akosi čistejšie. Zvláštne, však?

Stylujeme sa iba kvôli fotke. Môže za to nuda a chuť postnúť nejaké nové selfie na Instagram. Aj keď sme počas pandémie sedeli doma, nalíčili sme sa, spravili účes a nahodili čisté tričko, len aby sme sa cítili lepšie.

Máme doma podprsenku, ktorá je ešte z čias základnej školy. Fajn, možno zo strednej. Ale je to tá vyťahaná podprsenka, ktorá nemá konkurenciu a nemáme srdce ju vyhodiť. Na doma je stále super.

Na toalete robíme rôzne zvuky, aby nás nepočuli iní ľudia. Hlavne na návšteve, pretože sa nechceme zahanbiť. Tak púšťame vodu, kašleme, zbytočne splachujeme či trháme papier ako divé.

Jednorazovú žiletku použijeme aj 10x. Veď je to úplne zbytočné vyhadzovanie peňazí! Navyše, po takých 4 použitiach sa s ňou ešte len začína robiť najlepšie.

Mastné vlasy zachraňujeme všelijako, len nie umytím. Suchý šampón, púder, hladký drdol, … všetko sa ráta až do chvíle, keď sme nútené vyjsť z domu.

Kupujeme šaty, ktoré sú o číslo menšie. Ale veď do nich v pohode schudneme! Každá žena má v skrini oblečenie, ktoré malo byť motiváciou. Namiesto toho je spomienkou na to, ako sme to nedali.

Vyrážku vždy stlačíme. Vieme, že sa nemáme chytať tváre, ale kto to dokáže vydržať?

Veríme na horoskopy a hľadáme si podľa nich muža. Keď píšu, že sa k nám dokonale hodí Baran, tak si budeme hľadať Barana. Nie je možné, aby tie opísané povahy tak presne sedeli bez toho, aby to nestálo za vyskúšanie.

Rozplačeme sa, len aby sme dosiahli svoje. Je to tá najlepšia ženská zbraň, ktorej žiaden muž neodolá. Niekedy to stačí len zahrať na nevinné psie oči a máme vyhrané.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.