Rozprávky nás sprevádzajú od útleho detstva, cez pubertu a podaktorých držia až do dospelosti. Preto sa Disney rozhodol svoje rozprávkové adaptácie pretvoriť do filmovej verzie. Na ktoré z nich sa môžeš tešiť? 

Neexistuje na planéte Zem snáď žiaden človek, ktorý by nevidel žiadnu rozprávku z dielne Disney. Princeznovský hrad na začiatku každého animovaného filmu nás okamžite vtiahol do rozprávkového sveta. Teraz však prichádza s niečím novým. Svoje animované rozprávky ide pretvoriť do filmovej verzie, ktoré prídu na strieborné plátna až neskôr, no môžeš sa na ne tešiť už teraz.

Cruella

Walt Disney ukázal svetu fotografiu Oscarovej herečky Emmy Stone oblečenú za Cruellu de Vil a jej zmena je neuveriteľná. Prostredníctvom Twitteru oznámili veľký comeback filmu, ktorý bude zameraný primárne na život Cruelly. S popisom: “Tu môžete prvýkrát vidieť Emmu Stone ako Cruellu de Vil v Disney filme Cruella. Vo filme taktiež účinkujú Emma Thompson, Paul Walter Hauser a Joey Fry, prichádza do kín 28. Mája 2021.”

 

zdroj: twitter.com/DisneyStudios

Lady and the Trump

Rozprávka ktorá chytlia za srdce skutočne každého človeka, bez ohľadu na vek či pohlavie. Walt Disney zverejnil trailer na tento dlhoočakávaný film, ktorý uzrie svetlo sveta 12. novembra tohto roku. Môžeš sa tešiť na skutočné psíky, ktoré roztopia aj tvoje srdce. Dej zostáva rovnaký, len herci budú reálni, nie animovaní. Rolu Lady bude dabovať slávna Tessa Thompson a postavu Trumpa, ktorého psí herec sa v skutočnosti volá Monte, zas Justin Theroux.

Lizzie McGuire

Lizzie vyrástla a s tým prichádza ruka v ruke aj staršia a vyspelejšia verzia, keďže bude oslavovať svoje 30 narodeniny. S týmto nápadom prišiel znovu Disney a zverejnil to na sociálnej sieti Twitter s popisom: “ Úplne nová séria Lizzie McGuire , ktorej postavu stvárni Hillary Duff prichádza exkluzívne na @disneyplus!” Hillary Duff pri predstavovaní tohto seriálu prezradila magazínu Elle: “Lizzie taktiež vyrástla, je staršia, rozumnejšia a má podstatne väčší rozpočet na oblečenie,”  a dodáva, „má svoju prácu snov v New York City, kde sa zaúča ako dekoratérka.“ 

zdroj: twitter.com/Disney

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.