pexels.com

To dievča je iné. Žije vo svete škriatkov, morských víl, červenej čiapočky a spievajúcich kvetiniek. Každého jedného človeka, ktorý jej príde do života si váži. Nechce ho opustiť, či už ide o kamarátku, náhodného jedinca alebo snáď rodinu. Vybralo svoj vlastný svet pred tým reálnym. Dobro pred zlom. Lásku pred nenávisťou. Keď miluje, miluje tak ako nikto. Ak jej však ublížiš, nečakaj že ťa bude nenávidieť. Pretože ona buď miluje alebo si jej úplne ukradnutý. Neexistuje nič medzi tým.

My kind of #couplegoals. Nap on babe 😴 @adelainemorin

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Na svet sa pozerá úplne inými očami. Miesto oblakov vidí koníkov, prasiatka a umelecké diela. A myslím, že presne tým to bude. To dievča je umením samo o sebe. Miluje umenie a zároveň ho bytostne zobrazuje.
Niekedy ide von len tak v pyžame, no a čo. Tancuje uprostred námestia plného ľudí. Robí si spontánne výlety. Uprednostní galériu pred kinom. Občas sa zas zavrie v izbe a nepotrebuje nikoho iného okrem seba a samoty, plátna, knihy, zošitka na písanie,… Skrátka svoj čas rada trávi s kreativitou.

Ona ti nikdy nepovie, že na strom, že je to strom. V bežných veciach totiž vidí niečo úplne iné. Neobyčajné a snáď aj magické. Smeje sa tak, že budeš mať pocit akoby jej a snáď aj vám patril celý svet. Nebude ťa považovať za blázna, ak sa len tak budeš prechádzať po sídlisku s bublifukom v ruke. S radosťou sa k tebe pridá a bude to považovať za tie najkrajšie momenty jej života. Ak máš pocit, že z očí vyčítaš všetko, pri nej to nemusí byť pravda. Budeš tam vidieť milióny pocitov a aj tak ani jeden z nich nemusí byť tým prevládajúcim v jej vnútri.
Vieš čo je však na tomto dievčati najlepšie a zároveň úplne najhoršie? Nikdy v živote na ňu nezabudneš. Pretože ak si ju raz vpustíš do života, už sa jej nezbavíš ani keby si odcestoval na opačný koniec sveta. Zostane v tebe kúsok nej. A v nej kúsok teba. Navždy. Presne tak to je.

Vacation with you @elisabeth_btt

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

A preto, drahý dotyčný, mal by si vedieť, že toto dievča nie je pre každého. Dovoľ jej prísť do svojho života len ak si si istý, že ju zvládneš. Niekedy sa totiž v sekunde zmení z vášnivej ženy na malé dievčatko. Z reprezentatívnej dámy na to najbláznivejšie stvorenie na svete. Presne taká je. Nekontrolovateľná. S vášňou v žilách. Slobodou v srdci. Jej duša obrastá kvetmi a jej telo je plné malých cestičiek, pokladov a prekvapení.

Good Morning loves! What time does everyone wake up for work?

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Tak ťa prosím, dávaj na ňu pozor. Cháp ju. A predovšetkým, nikdy jej nedovoľ pocítiť, že je nepochopená. Pretože možno si zvykla na to, že ju veľa ľudí nechápe, no od teba, by to pre ňu bola rana pod pás.

Viac mojich článkov si môžeš prečítať na mojom osobnom blogu http://www.byriush.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife