Instagram/pamgoesnuts,/sannevloet

Leto je obdobie, kedy chce každý ukazovať svoje telo. Vystavujeme ho na kúpaliskách, pláži, na prechádzke alebo aj večer v meste v priliehavom či odhalenom outfite. Niektoré sa môžu pýšiť vyrysovaným bruškom, vypracovaným zadkom alebo úzkym pásom.

Pokiaľ chceš rýchlo a efektívne schudnúť, vyskúšaj tieto overené diéty podľa známych modeliek. Sú účinné, bleskové a nebudeš pri nich hladovať.

Do svojho jedálnička taktiež zaraď čistú vodu s citrónovou šťavou, alebo s vitamínom C v prášku. Týmto spôsobom neprijmeš žiadne kalórie, no doplníš si telo vitamínmi a osviežiš sa.

V letnom období by si nemala zabúdať ani na melón, ktorý je síce sladký, no má pomerne málo kalórií, a keď ho zješ, nebudeš mať chuť na ďalšie sladkosti.

Výhodou leta je vonkajší pohyb. Máš väčšie možnosti, než v zimnom období. Hoci budeš cez víkend na grilovačke, spáliť kalórie z prijatého jedla môžeš následne bicyklovaním, plávaním, behaním alebo turistikou.

Ako pri každom chudnutí, aj pri týchto diétach je základným pravidlom spáliť viac, než skonzumovať. Výdaj musí byť väčší, než príjem. Ak to bude naopak, budeš priberať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness