instagram.com / beyonce, instagram.com / vintagevirgin

V roku 2020 na hudobnú scénu opäť nastúpi dievčenská kapela Destiny´s Child. Iniciátorka obnovy „sesterstva“ Beyoncé si od toho veľa sľubuje.

Obnova sesterstva po 20. rokoch

Podľa Daily Mail sa chystá veľký návrat slávnej skupiny Destiny´s Child v totožnom zoskupení speváčok – Beyoncé, Kelly Rowland a Michelle Williams.

Údajnou iniciátorkou spoločného stretnutia, na ktorom sa preberala obnova „sesterstva“ bola bývala líderka hudobnej skupiny Beyoncé. V roku 2020 si tak dievčatá spolu opäť zaspievajú a zároveň tak oslávia aj svoje spevácke 20-ročné výročie.

View this post on Instagram

Destiny's Child are reportedly in talks for a major reunion after being inspired by the Spice Girls. A source has claimed Beyonce and her bandmates Michelle Williams and Kelly Rowland are plotting a major run of shows in 2020 to mark their 20th anniversary – and there is also rumours of new music on the horizon. An insider told The Sun newspaper's Bizarre column: "Beyonce has been desperate to get the girls back together with her in the studio. "She can't think of a better time than 2020, when they will be marking two decades as one of the world's biggest all-female groups. "She saw the success of the Spice Girls tour and wants to replicate that, but far bigger and better. "Beyonce has been meeting with Kelly and Michelle and discussing what they can do. "It's early days but they want to record new music and put it out alongside some of their biggest hits. #destinyschild #destinychild #music #musicnews #beyonce #girlgroup #comeback #singing #song #girlpower

A post shared by songmaker (@songmaker) on

Návrat vo veľkom štýle

Aj napriek svojej vyťaženosti pri troch deťoch je Beyoncé presvedčená, že návrat dievčenskej skupiny bude vo veľkom štýle. Dokonca by mal prekonať aj úspech „comebacku“ Spice Girls. Podľa The Sun speváčka Beyoncé pripravuje oveľa väčšie turné ako predchádzajúca skupina.

Ich znovuzjednotenie bude údajne zahŕňať vytvorenie niekoľkých nových skladieb, ako aj obrovské turné po USA a Európe, z ktorého budú fanúšikovia nepochybne šalieť.

Speváčky sa aj po svojom hudobnom rozpade stále stretávajú. Svedčí o tom aj ich stretnutie na červenom koberci na premiére filmu Lion King, o ktorom sme písali aj v tomto článku. Všetky sa na seba príjemne usmievali a užívali si spoločnú blízkosť.

Zdroj: dailymail.com, thesuns.com, odzadu.startitup.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife