Unsplash/Morgan Sessions

Sviatky pokoja, mieru a lásky, sa môžu veľmi rýchlo premeniť na sviatky nepokoja a nenávisti. Čítaj ďalej a zisti, aký deň máš pred sebou. Tvoje znamenie ti to odhalí.

Baran

Neboj sa počúvať svoje srdce. Ak ti rodina bude hovoriť jednu vec, no ty budeš cítiť druhú, rozhodni sa pre ňu. Len ty najlepšie vieš, čo je pre teba prospešné, preto sa snaž o to, aby si bola v poriadku. Aj týmto spôsobom sa staráš o svoje psychické zdravie.

Býk

Keď s tebou nebude niekto súhlasiť, nepúšťaj sa hneď do hádky. Vypočuj si jeho názor, pretože môže byť dôležitý. Občas zabúdaš na to, že sa svet netočí okolo teba, preto spomaľ. Nemusíš hneď vyvolať tretiu svetovú, stačí, keď budeš empatická.

Blíženci

Ak budeš mať pocit, že niektoré veci v tvojom živote nejdú podľa plánov, zabojuj o ne. Nebuď lenivá, no ukáž čo je v tebe. Jedine tak dostaneš to, čo chceš a každý uvidí tvoju silnú stránku. Nevzdávaj sa, pretože si ešte mladá a máš celý život pred sebou.

Rak

Možno zažiješ nejaké hádky, no budú len dočasné. Nemala by si mať kvôli nim hlavu v smútku, pretože sú to naozaj maličkosti, na ktoré zabudneš na druhý deň. Skôr sa zameraj na seba a na to, aby si sa hýbala. Ideálny čas na prechádzku v prírode.

Lev

Mala by si si lepšie všímať okolie, pretože ti chce niečo naznačiť. Nie každý ti chce zle, niektorí ľudia ti chcú pomôcť, tak si nechaj poradiť. Budeš oveľa úspešnejšia, než si myslíš, tak choď do toho. Myslíme si, že rodina ti zle nepodarí nikdy.

Panna

Tebe sa bude dariť. Či už v rodinnom živote alebo aj v tom partnerskom. Nič zlé ťa nečaká, práve naopak, už od rána budeš sršať dobrou náladou a všetci z teba budú prekvapení. Ale nemala by si sa nechať vytočiť, inak by ti pokoj do večera nevydržal.

Váhy

Mala by si sa pripraviť na povinnosti, ktoré ťa čakajú. Keď si ich splníš, budeš mať voľno. Preto sa do nich pusti už od rána a nenechaj sa ničím vyrušiť. Cez sviatky môžeš oddychovať, no práca k tomu patrí tiež.

Škorpión

Ak očakávaš zmeny hneď prvý deň po tom, čo si sa rozhodla žiť iný život, budeš sklamaná. Uvedom si, že nič v živote sa nedeje rýchlo. Buď trpezlivá a snaž sa zlepšovať po malých kúskoch. Teraz je ideálny čas na to, aby si urobila dobrý skutok.

Strelec

V poslednom čase si dosť nerozhodná, čo sa na teba nepodobá. Mala by si sa zastaviť a uvedomiť si, čo je pre teba dôležité. Keď nebudeš mať priority dobre zoradené, môže sa stať, že by si do konca roka narobila ešte veľa chýb, ktoré nechceš.

Kozorožec

Mala by si sa viac rozprávať s ostatnými. Teraz je na to ideálny čas, pretože sú všetci doma a tak to dokážeš. Pokiaľ nie, po sviatkoch by si to ľutovala, lebo budeš mať veľa práce a nezastavíš sa. Uvažuj o tom a buď komunikatívna.

Vodnár

Nemala by si sa púšťať do hádky pre všetko, čo ťa rozčúli. Áno, môžeš vysloviť svoj názor, no nie kričaním. Nikto nevie, ako si veci predstavuješ, preto im to nemôžeš dávať za vinu. Snaž sa byť viac empatickejšia a pokojnejšia.

Ryby

Teba čaká príjemné doobedie, no poobede sa to môže zmeniť. Ak si single, nič zlé by sa nemalo stať, no pokiaľ si vo vzťahu, partner sa s tebou môže škaredo pohádať. Takéto sviatky si si naozaj nepredstavovala, preto sa to snaž napraviť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy