Čaká ťa deň nabitý prácou alebo spontánna udalosť? Dnes je dátumovo magický deň, preto môžeš očakávať všetko.

Aký deň ťa čaká sa dozvieš v dnešnom horoskope.

Baran

Máš pred sebou pekný deň, preto si ho nepokaz hádkami. Ak s niečím nebudeš súhlasiť, zahryzni si do jazyka. Mohlo by to vyvrcholiť ukončením priateľstva a to určite nechceš. Venuj sa dnes práci a sebe. S nikým sa dlho nerozprávaj – jedine tak ochrániš všetky svoje priateľstvá.

Býk

Dnes to bude v práci perné, no doma sa budeš cítiť príjemne. V rodinnom kruhu naozaj zavládne láskavá atmosféra, ktorá ťa poteší. V prítomnosti rodičov a súrodencov načerpáš dosť sily na piatok. Posledný pracovný deň ťa totiž môže vytrápiť, tak dnes oddychuj.

Blíženci

Počas dňa sa zameraj hlavne na seba. Ostatných si riešila už dosť dlho, preto by si sa mala postarať o svoje telo, vlasy, pleť a všetko, čo si v poslednej dobe zanedbávala. Po práci choď do obchodu a kúp si to, na čo máš chuť. Rozmaznávaj sa, pretože keď to neurobíš ty, neurobí to nikto.

Rak

Dnes ťa potrápia povinnosti navyše, ktoré si vôbec neočakávala. Po práci ťa bude čakať rodinná večera, ktorá sa nezaobíde bez nákupov, upratovania, stolovania a samozrejme, bez malej rodinnej hádky. Vyzbroj sa dnes poriadnou dávkou dobrej nálady, inak to nezvládneš.

Lev

Máš pred sebou deň, počas ktorého nebudeš nič stíhať. Už od rána budeš v strese, pretože toľko povinností si nemala ani na začiatku týždňa. Pokiaľ sa ti bude zdať, že už „melieš“ z posledného, poriadne sa do toho opri a všetko dokonči. Večer na seba budeš pyšná.

Panna

Tento deň je ideálny na získanie nových priateľov alebo aj známostí (pokiaľ si nezadaná). Maj oči otvorené, pretože sa môže stať, že sa s novým objektom zrazíš. Trapas, ktorý sa môže veľmi nečakane zvrhnúť na rande. Práve preto by si dnes mala byť milá a komunikatívna.

Váhy

Dnes je tvoj deň. Zažiariš vo všetkom, do čoho sa pustíš. Na čo sa pozrieš, to sa ti podarí. Uspeješ vo všetkom a dokonca si svoje úlohy v práci stihneš splniť ešte pred záverečnou. Vďaka tomu sa ti podarí mať voľné poobedie, ktoré si môžeš užiť s priateľom alebo pozvi kamarátku na kávu.

Škorpión

Nemala by si mrhať svojim talentom. Dnes nie si v dobrej nálade, no to neznamená, že môžeš len tak sedieť a nečinne sa prizerať všetkému, čo sa okolo teba deje. Prilož ruku k dielu, pretože ak to neurobíš, budeš mať zo seba ešte horší pocit, než ráno. Nevzdávaj sa.

Strelec

V práci ťa nečaká nič nové, všetko pôjde hladko a odídeš v normálnom čase. Potom by si však mala navštíviť svojich starých rodičov, pretože je veľký dar, že ich ešte máš. Pokiaľ ich nemáš, ponáhľaj sa za svojou mamou a otcom. Vďaka nim si tu a môžeš žiť tento život. Dnes by si im mala poďakovať.

Kozorožec

Teba nečaká dobrý deň. Ráno v práci niečo pokazíš a nebude sa to dať napraviť. Kvôli tomu by si už dnes nemala robiť nič ťažké, inak by si všetko pokazila ešte viac. Po práci choď rovno domov a oddychuj. Náročný deň ťa premôže, preto sa nevenuj žiadnej fyzickej aktivite.

Vodnár

Mala by si sa viac zapájať do rozhovorov. Práve dnes sa môžeš dozvedieť niečo zaujímavé, čo ti pomôže v budúcom (kariérnom) vývoji. Neboj sa pýtať viac otázok, diskutovať a púšťať sa do konštruktívnej kritiky. Jedine tak všetkých zaujmeš a budú mať z teba dobrý pocit.

Ryby

Dnes v práci všetkých oslníš. Posledné dni sa ti nedarilo, no dnešok bude tvoj. Všetci budú z teba prekvapení a pochvaly sa budú hrnúť z každej strany. Uži si to, pretože doma taká atmosféra nebude. Hoci sa nič zlé nestane, všetci budú unavení a únava prejde aj na teba.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.