Posledný deň predtým, než začne ďalšie peklo v podobe pondelka. Snaž sa vychutnať si rodinnú atmosféru, pretože nie každý bude mať dobrú nedeľu. Znamenia ti prezradia, prečo to tak bude.

Baran

Usmeje sa na teba šťastie, no len doobeda. Poobede prepadneš nostalgii a všetkého ti bude ľúto, pretože máš pocit, že si nič nedokázala. Nepomôže ani dobrý koláč či vývar od matky. Kvôli tomu sa ti nebude nič dariť a spať pôjdeš smutná.

Býk

Tvoja nedeľa bude krásna. Prebudíš sa po boku priateľa, preto budeš šťastná už od rána. Neskôr sa vyberiete na prechádzku a konečne s ním zažiješ dlhý rozhovor. Dnes ťa nečaká nič náročné, tak si len vychutnávaj tento deň.

Blíženci

Bohužiaľ, tvoj víkendový deň pokazia rodinní príslušníci. Zobudia ťa, no to nie je všetko. Pohádaš sa s nimi a do večera budete mať tichú domácnosť. Aj keď si takto nedeľu asi nepredstavuješ, skús poobede vybehnúť do prírody alebo na turistiku.

Rak

Nauč sa oddychovať. Po náročnej sobote by si si mala nájsť chvíľu času aj na seba. Urob si beauty deň a postaraj sa o seba. Dopraj si pleťovú masku, manikúru, pedikúru, kúpeľ a jedz iba zdravé jedlo. Budeš sa cítiť sviežo.

Lev

Dnes ťa čaká rande s priateľom, preto by si nemala otáľať a už od rána sa chystať. Hoci sa nestretneš s pochopením, musíš predsa vyzerať krásne. Poobede si pozri dobrý film a do večera už nič nerob. Dobrá nálada ťa neopustí.

Panna

Hoci si myslíš, že si dnes oddýchneš, nebude to pravda. Tvoje povinnosti sa nekončia. Hneď ráno budeš musieť pomáhať s prípravou obeda a neskôr s inými vecami. Poobede si nájdeš chvíľu pre seba, preto sa zatvor v izbe a oddychuj aspoň tam.

Váhy

Tvoja nedeľa bude plná prekvapení. Nebudeš vedieť, čo máš robiť. Od samého šťastia zavoláš svojmu priateľovi a pozveš ho na návštevu. Vďaka tomu prežiješ nedeľu, ktorá bude tvoja najlepšia a na pondelok sa budeš tešiť.

Škorpión

Ty by si sa nemala veľmi tešiť, pretože nedeľa nemá dobré správy. Budeš smutná, pretože ti odíde zo života človek, ktorého si mala veľmi rada. Vďaka tomu si ale uvedomíš, že nikto tu nebude večne a budeš sa k rodičom správať milšie.

Strelec

Nedeľa bude v znamení prírody. Vyrazíš s rodinou na piknik, pretože ste spolu už dlho neboli vonku. Nadýchaš sa čerstvého vzduchu a budeš mať čas aj na rozhovor s mamou. Uvedomíš si, aká je pre teba dôležitá.

Kozorožec

Posledný deň stráviš zatvorená doma. Nebude sa ti chcieť nič robiť, pretože si mala náročný týždeň. Dokonca sa môže stať, že budeš celý deň v pyžame a v posteli. Avšak, každému prospeje raz za čas si takto oddýchnuť – nemaj výčitky.

Vodnár

Nedeľa u teba nebude dobrá. Priprav sa na hádky, ktoré môžu nastať, pretože budeš mať svoj vlastný názor a nebudeš „ovca“. Kvôli tomu sa na teba pár ľudí urazí, no aspoň tak zistíš, akých priateľov máš okolo seba.

Ryby

Dnes pochopíš, prečo musíš tak tvrdo pracovať. Kvôli tomu, aby si mala lepší a krajší život. Nechceš byť takou, ako tvoji rodičia, preto ich nekopíruješ a robíš si vlastné veci. Skús dnes trochu oddychovať, pretože ťa zajtra čaká náročný pondelok.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.