Pexels/Lina Kivaka

Si zvedavá, čo ťa dnes čaká? Možno budeš mať práve ty šťastný deň alebo sa ti naopak niečo nepodarí. Všetko je vo hviezdach, preto neváhaj a prečítaj si denný horoskop pre tvoje znamenie. 

Baran

Nevyhneš sa konfliktom, ktoré môžu vyústiť do nepeknej hádky. Zapracuj na tom, aby si do budúcna vedela lepšie argumentovať, pretože s tvojimi komunikačnými schopnosťami ťa každý v hádke porazí. Stane sa to aj teraz, preto buď pripravená.

Býk

Budeš pozitívne naladená, pretože ťa čakajú dobré správy. Môžeš sa tešiť na prekvapenie, ktoré nebudeš čakať, no aj na to, že stretneš osobu, ktorú si dlho nevidela. Snaž sa byť milá, pretože nikdy nevieš, kedy budeš jej pomoc potrebovať.

Blíženci

Aj keď zažiješ neúspech, nesmie ťa to zastaviť. Hlavne nie teraz pred Vianocami, pretože ak by si sa vzdala, mrzelo by ťa to. Skús fungovať aj z posledných síl, lebo máš istotu, že za pár dní budeš iba oddychovať. Opri sa do toho.

Rak

Máš to v povahe, no mala by si sa tomu vyhnúť. Nestriedaj nálady podľa toho, ako sa ti páči. Snaž sa prispôsobovať ľuďom okolo, pretože aj oni vytvárajú atmosféru a keď nie si veselá ty, nie sú šťastní ani oni. Keď budeš optimistická, všetci sa potešia.

Lev

Budeš spokojná. Nečaká ťa nič náročné, preto si môžeš poobede vyložiť nohy a nič nerobiť. Konečne si oddýchneš tak, ako o tom snívaš. Avšak, ak budeš pociťovať únavu, nemala by si sa jej poddať, pretože to neskončí dobre – nezaspi na gauči.

Panna

Usmeje sa na teba šťastie. Všetko sa ti podarí – od ranných povinností, cez upratovanie, varenie, pečenie, až po to, čo si naplánuješ vo voľnom čase. Hviezdy sú na tvojej strane, preto sa neboj pustiť do niečo, čo už dlho odkladáš. Dnes uspeješ.

Váhy

Nech ťa už trápi čokoľvek, prídeš na to a vyrieši sa to. Ak nie hneď ráno, tak v priebehu dňa. Nemala by si sa stresovať a byť napätá, pretože si len škodíš. Všetko bude tak, ako má byť. Trápenia sú v živote normálne, tak ťa nesmú položiť.

Škorpión

Čaká ťa veľa úloh. Či už od rodiny, súrodencov, kamarátov a v neposlednom rade aj od priateľa. Všetci ťa zahrnú svojimi požiadavkami a ty si jednoducho príliš dobrá na to, aby si povedala „nie“. Vyčerpá ťa to, preto choď večer do postele skôr a oddychuj.

Strelec

Mala by si sa zamerať na seba. Buď trošku sebecká a venuj sa len sebe a svojmu telu. Dopraj si kúpeľ, umy si vlasy, daj si masku na tvár, čítaj si, oddychuj a nerieš zbytočné veci, ktoré ťa rozčuľujú. Máš voľnú ruku v tom, čo môžeš robiť.

Kozorožec

Ak si nestihla nejaké povinnosti v práci, dokonči ich, pretože v novom týždni by ich bolo ešte viac. Keď s prácou skončíš, venuj sa rodine a priateľovi. Vytiahni všetkých na prechádzku a rozprávajte sa. Je to ideálny spôsob, ako môžeš utužiť vzťahy.

Vodnár

Riskuj. Pokiaľ chceš niečo získať, choď si za tým. Šťastie je naklonené na tvojej strane, preto sa nemusíš ničoho báť, podarí sa ti to. Môžeš byť skeptická, no je to zbytočné, pretože ti všetko vyjde podľa plánov. Či si zvolíš oddych alebo adrenalínovú činnosť.

Ryby

Už od rána budeš mať dobrú náladu, no daj si pozor na to, aby sa ťa niekto slovne nedotkol. Ak by to urobil, náladu by ti pokazil a celý deň by si bola smutná. Citlivá stránka sa u teba prejaví v plnej sile.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy