Dnešný zimný deň by si mala prežiť v kruhu najbližších. Vďaka tomu si uvedomíš, na čom v živote najviac záleží. Ešte pred Vianocami by si mala mať so všetkými dobré vzťahy. Prečítaj si teda, čo ťa dnes čaká.

Baran

Do dnešného dňa vykročíš zlou nohou. Nič sa ti nebude dariť, no napriek tomu nejako prežiješ. Pokiaľ budeš pociťovať úzkosť alebo iné negatívne pocity, neuzatváraj sa do seba, no hovor o nich. S rodinou, priateľom, alebo aj s priateľmi. Pomôžu ti.

Býk

Už sa vidíš pod vianočným stromčekom, no bohužiaľ, povinnosti nepočkajú. Keď si však dáš záležať na tom, aby bolo všetko splnené, užiješ si voľné poobedie. Ráno sa teda venuj úlohám a neskôr vyraz na prechádzku alebo na návštevu.

Blíženci

Dnes sa budeš cítiť nepochopená. Každý, s kým sa budeš rozprávať, ťa nepochopí a bude presadzovať len svoje názory a myšlienky. Nebuď ale smutná, pretože oni si na konci dňa uvedomia, ako sa k tebe správali. Ospravedlnia sa ti.

Rak

Nemala by si zabúdať na to, že rodina nie je iba mama a otec, no aj súrodenci a starí rodičia, či sesternice. Dnes by si sa všetkým mala ozvať a zaujímať sa o nich. Prejavíš im tak lásku, ktorú od teba už dlho necítili, čo je smutné.

Lev

Pokiaľ chceš urobiť niečo zásadné, urob to dnes. Nebude ti chýbať odvaha, no ani vysoké očakávania. Keď si budeš veriť, všetko dobre dopadne a nájdeš to, po čom si v živote najviac túžila. Nezáleží na tom, či pôjde o niečo z oblasti rodiny alebo vzťahu, posilní ťa to.

Panna

Posledné dni máš toho dosť. Dnes by si mala povinne oddychovať a nič nerobiť. Zbytočne sa nenamáhaj, pretože by si to neskôr len ľutovala. Dopraj si oddych pri televízii, vo vani a hlavne, poriadne sa najedz. Jedlo ti dodá silu, ktorú potrebuješ.

Váhy

Pomaly by si sa mala pustiť do vianočnej výzdoby. Ak ju neurobíš dnes, nebudeš mať na to neskôr čas a ľutovala by si to. Keď všetko dokončíš, môžeš sa rovno pustiť do pečenia koláčov, ktoré by si chcela robiť aj počas sviatkov. Otestuješ si recepty.

Škorpión

Nevyhováraj sa. Nič v živote nedostaneš zadarmo, preto by si mala pracovať aj vtedy, keď ostatní oddychujú. Áno, máme na mysli dnešok. Pokiaľ si nadbehneš pracovné úlohy, budeš mať zo seba dobrý pocit a s blížiacimi sviatkami budeš mať stále menej a menej práce.

Strelec

Zmeň svoje myslenie. Niektoré názory máš ako z iného storočia, preto je potrebné, aby si sa nad nimi zamyslela a zmenila ich. Vďaka tomu sa lepšie začleníš do kolektívu, no čo je hlavné, pri rodinnom obede sa nestrhne hádka, ktorá by ťa mrzela.

Kozorožec

Dnes sa nebudeš cítiť práve najlepšie. Môže to spôsobiť nedostatok tekutín, preto by si mala vypiť minimálne 2 litre vody. Hádkam s rodinou sa vyhni, zbytočne by ťa rozčúlili a premýšľala by si nad nimi. Taktiež by si mala obmedziť sociálne siete, pretože ani tie neprispievajú k tvojej nálade.

Vodnár

Ráno budeš mať veselé, no všetko sa môže v priebehu jednej minúty zmeniť. Sklame ťa osoba, od ktorej by si to čakala najmenej. Možno si povieš, že tých sklamaní zažívaš viac, než by si chcela, no majú ťa len naučiť tomu, aby si nedôverovala každému.

Ryby

Dnes zažiješ najväčšie hádky práve ty. Pohádaš sa so svojím priateľom, pretože nebude chcieť pristúpiť na tvoj nápad. Zraní ťa to, tak si budeš myslieť, že ťa už nemiluje. Otvorene sa o tom porozprávajte, inak to môže skončiť veľmi zle.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.