Pexels/Olenka Sergienko

Sobota je pre mnohých ľudí upratovací deň, no niektorí majú vo zvyku vypnúť a nič neriešiť. Aký bude prvý víkendový deň u teba? Zisti to v našom dennom horoskope.

Baran

Tvoja sobota bude náladová. Ráno budeš veselá, no to sa poobede otočí. Naštve ťa niekto z rodiny a do večera s ním neprehovoríš ani slovo. Kvôli tomu sa budeš cítiť smutne, no pamätaj si, že rozčuľovaním si iba ubližuješ. Upokoj sa, je to rodina.

Býk

Nemala by si sa presiľovať, pretože ťa zajtra bude bolieť celé telo. Nerob moc náročné úlohy a neupratuj. Len si vylož nohy a oddychuj. Prečo by inak bola sobota stvorená? Upratovať môžeš aj cez týždeň, no relaxovať môžeš len dnes. Nezmeškaj to.

Blíženci

Pokiaľ sa ti dnes nebude chcieť ísť von, prekonaj sa. Počasie nie je prekážkou, preto by si sa nemala vyhovárať. Môžeš stretnúť niekoho, kto ťa nečakane (v dobrom) prekvapí a zažiješ príjemnú konverzáciu. Vďaka tomu bude tvoja sobota oveľa krajšia.

Rak

Dnes si určite zaflirtuješ. Po tom, ako si splníš všetky úlohy doma, môžeš ísť s priateľkami von. Dobre sa však obleč, inak by si mohla ochorieť. Hviezdy sú ti naklonené, preto ťa čaká večer neviazaného flirtu a dobrej spoločnosti. Sobotu si užiješ naplno.

Lev

Konečne sa dnes dočkáš pozornosti, po akej túžiš. Všetci budú doma a obskakovať ťa. Bude sa ti to páčiť, no dávaj si pozor, aby si si na to nezvykla. Nebude sa to opakovať, preto si sobotu poriadne vychutnaj a užívaj. Rodina ti dá najavo, ako veľmi ťa ľúbi.

Panna

Pokiaľ dnes budeš riešiť morálnu otázku, dobre sa rozhodni. Dopraj si dostatok času a nerob rozhodnutie s horúcou hlavou. Mohla by si všetko pokaziť a to určite nechceš. Poobede si choď vyvetrať hlavu na čerstvý vzduch alebo vyskúšaj jógu doma. Pomôže ti.

Váhy

Po náročnom týždni jednoducho vypni. Dnes nerieš žiadne telefóny, nechoď na počítač (ak to nebude nutné) a nepozeraj televíziu. Snaž sa čo najviac tráviť čas s rodinou, pretože tu nie je navždy. Pokiaľ sa budeš nudiť, skús si čítať knihu alebo maľovať.

Škorpión

Mala by si byť opatrná. Dnes sa ti môže prihodiť niečo zlé, preto by si nemala chodiť von. Pokojne zostaň doma a upratuj, inak ti bude deň ubiehať veľmi pomaly. Poobede by si mala upiecť niečo dobré, pretože žmurkneš a budú tu Vianoce. Buď v predstihu.

Strelec

Tento víkend budeš pod kontrolou hormónov. PMS na seba nenechá dlho čakať, preto by si mala ísť na nákup čokolády a vložiek. Vďaka tomu prežiješ sobotu v pokoji a nebudeš na nikoho kričať. Priateľa domov ani nevolaj, inak by sa mohlo stať, že by ste sa pohádali.

Kozorožec

Nedarilo sa ti cez týždeň? Dnes budeš mať šťastie. Čoho sa chytíš, to sa ti podarí. Pustiť sa môžeš do upratovania, no taktiež môžeš robiť náročnejšie úlohy. Ak pracuješ z domu, môžeš si nadrobiť na budúci týždeň a potom toho budeš mať menej.

Vodnár

Dnes ťa čaká rande. Doma by si sa nemala zdržiavať dlho, inak sa môže stať, že vybuchneš, pretože ti všetci budú robiť nervy. Či zažiješ spontánne rande s novou známosťou, alebo ťa pozve priateľ na starú dobrú klasiku, je len na tebe. Rozhodne sa však nudiť nebudeš.

Ryby

Pokiaľ ide o teba, máš poslednú šancu na to, aby si dohnala všetky resty z práce. Nestihla si všetko, preto by si dnes nemala byť lenivá. Vďaka tomu, že si povinnosti dokončíš, budeš mať voľnú aspoň nedeľu. Pracuj však len do šiestej večer, inak budeš mať zlú noc.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy