žena na prechádzke

Ani sme sa nenazdali a máme tu posledný víkend v tomto mesiaci. Čo je však pozitívnejšie, že v tom ďalšom nás čakajú najkrajšie sviatky roka. Pokiaľ ešte môžeš, dopraj si pred týmto vianočným zhonom oddych a nezabudni svoj čas venovať aj svojim blízkym. Horoskop to odporúča viacerým znameniam. 

Horoskop na dnešný deň

Baran

Dnešná sobota pre teba bude tlmená. Horoskop hovorí, že je za to zodpovedná predovšetkým práca. Posledné dni cítiš práve na tomto mieste nejakú nespokojnosť. I napriek tomu, že sa snažíš pracovné veci zlepšiť, nejde to podľa tvojich predstáv. Dopraj svojmu telu a mysli relax.

Býk

Črtá sa veľmi zaujímavý deň vo viacerých smeroch. Využi ho na príjemné veci, zajtrajší deň ti už neprinesie toľko energie ako ten dnešný. Venuša je taktiež naklonená láske a počas najbližších dní sa môžeš práve tu stretnúť s priazňou Saturna a Jupitera.

Žena na hojdačke
zdroj: Pexels/KEHN HERMANO

Blíženci

Nielen dnešok, ale i celý víkend pocítiš veľmi dobrý pocit akéhosi oslobodenia. Horoskop radí, aby si svoju pozornosť venovala budúcnosti, od nového mesiaca ťa totižto čakajú veľké a nové udalosti. Je viac ako pravdepodobné, že viaceré začnú pracovať na dlhodobých plánoch.

Rak

Impulzívnosť je presne tou, ktorá ťa bude dnešným dňom sprevádzať. Môže za to Mesiac, ktorý je v opozícii. Je možné, že premýšľaš nad vhodným výberom svojho povolania a aj to ťa práve takouto robí. Niekedy postačí vyvetrať hlavu na čerstvom vzduchu a naše zmýšľanie naberie úplne iný smer. Skús to aj ty.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop