žena na prechádzke

Lev

Horoskop radí, aby si teraz venovala viac energie dôležitým veciam. Práve vďaka tomu môžeš získať nie jednu príležitosť. Buď preto aktívnejšia ako kedykoľvek predtým, nič k tebe nepríde samo. Popri tejto snahe môžeš spoznať množstvo zaujímavých a príjemných ľudí, a to znie lákavo.

Panna

Na tvojej strane stojí Mesiac a nielen dnes. Dopraje ti ako príjemnú sobotu, tak i zajtrajšiu nedeľu. Celý víkend si budeš totižto užívať v radosti, pokoji a bez starostí. Či už ho máš vyhradený pre svoju polovičku, dobrú kamarátku alebo blízkych, využi tento čas naplno.

Váhy

Ak je to čo i len kúsok možné, snaž sa vyhnúť akýmkoľvek nepríjemnostiam či hádkam. Odoberú ti totižto viac energie, ako by si očakávala. Navyše, môžu ti priniesť aj viac únavy alebo nervozity. V láske môže byť situácia taktiež napätá, o to viac sa snaž nevyvolávať zbytočné konflikty.

Škorpión

Sobota môže byť pre teba veľmi príjemným dňom, horoskop však radí, aby si myslela pozitívne, nenahnevala sa pre maličkosti a nevytvárala tak zbytočné napätie. Ak sú v tvojom vzťahu, či už partnerskom alebo milostnom, nevypovedané veci, teraz je ten správny čas na ich vyriešenie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop