Horoskop

Lev

Dnes ťa čaká vážny rozhovor, s ktorým však budeš musieť začať ty sama. Tvoj život je v tvojich rukách, na to nezabúdaj, a keď chceš, aby sa v ňom niečo zmenilo, tak musíš konať.

Panna

Deadliny nepočkajú, a keď ich zase odignoruješ, tak to bude mať veľmi nepríjemné dôsledky na tvojej najbližšej budúcnosti. Potom budeš smutná, sklamaná a ani tie Vianoce si neužiješ tak, ako si chcela. Potrebuješ to? Ak nie, tak dnes budeš musieť zamakať.

Váhy

Ilúzie sú fuč a za tým prichádza najväčšie sklamanie, ktoré si mohla za posledný rok zažiť. Týkať sa bude primárne romantických alebo kamarátskych vzťahov. Ešteže ide víkend, budeš mať čas si to utriediť v hlave a uvedomiť si, že ružové okuliare si si nasadila ty sama.

Škorpión

Čaká ťa krásny a príjemný deň v spoločnosti tých najbližších. Budeš sa cítiť neopísateľne šťastne a konečne si uvedomíš, akú gigantickú prácu si odviedla za poslednú dobu. Či už na sebe alebo na tom, aby si teraz bez problémov mohla pozvať svojich najbližších do drahej reštaurácie a nezabolí ťa to.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop