denný horoskop

Lev

Snaž sa dnes udržať pokoj a veselú náladu, radí ti denný horoskop. Možno tomu neveríš, no ľudia z teba dokážu nasávať energiu. Ak si chceš užiť pokojný deň, ty sama musíš byť v pohode. Dopraj si dnes veľa čerstvého vzduchu, prírodu a ak sa ti bude chcieť, vybehni aj na turistiku. Tvoje telo sa ti odvďačí.

Panna

Bohužiaľ, dnes budeš smutná a nešťastná práve ty. Sklame ťa blízka osoba, od ktorej si to vôbec nečakala. Čo ťa však zarazí ešte viac je to, ako sa ťa to dotkne. Celý deň sa nebudeš môcť na nič sústrediť, pretože budeš myslieť iba na to. Večer by si mala skúsiť meditáciu, aby si prišla na iné myšlienky aspoň pred spaním.

Neodolateľná žena
zdroj: Pexels/Jill Burrow

Váhy

Už by si mala byť naučená, že nemáš dôverovať všetkým, ktorých máš v živote. Dnes sa opäť presvedčíš o tom, akí vedia byť ľudia zlí. Blízki priatelia ti budú klamať do očí a vôbec im nebude divné, že nič nehovoríš. Ty však budeš o všetkom vedieť. Ešte raz by si mala dôkladne preveriť svojich kamarátov.

Škorpión

Hviezdy sú ti naklonené. Máš pred sebou svetový deň, preto nebuď mrzutá. Aj keď sa ti nevydarí ráno, večer to všetko napraví. Tvoje kamarátky ťa vytiahnu na párty, preto, že si už dlhší čas nikde nebola, pozvanie prijmi. Užiješ si to ako nikdy a zajtra do práce prídeš nabitá energiou.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDenný horoskop