Aj keď by mala nedeľa patriť oddychu, nezabúdaj na všetko, čo ťa čaká nasledujúci týždeň. Pre niektoré znamenia prichádza trochu náročnejšie obdobie, či už v pracovnej alebo osobnej oblasti. 

Chceš vedieť, ako je na tom tvoje znamenie? Určite čítaj ďalej.

Baran

Dnes si vstala z postele ľavou nohou. Budeš podráždená, nič sa ti nebude chcieť a na všetkých budeš hnusná. Nemusí to tak byť celý deň. Choď na nákupy, ktoré ti zlepšia deň alebo si uvar dobré jedlo. Kedy naposledy si bola niekde v prírode?

Býk

Mala by si si dať pozor na svoje financie. Nemíňaj na zbytočnosti a určite dnes nekupuj nič, čo nemusíš. Mala by si začať viac šetriť, pretože nikdy nevieš, čo sa môže stať. Vyzerá to tak, že ťa čaká náročnejšie obdobie po zdravotnej stránke, tak sa šetri.

Blíženci

Včera si to poriadne roztočila a dnes ti nie je úplne najlepšie. Aj keď by si najradšej preležala celý deň v posteli, mala by si načerpať sily na čerstvom vzduchu. Nepremárni ďalší deň ničnerobením. Zišlo by sa ti aj upratať.

Rak

Prekvap svoju polovičku a priprav mu chutný obed. Taký klasický nedeľný ako od mamy alebo babky. Ak sa v kuchyni nevieš obracať, tak aspoň navštívte rodinu, s ktorou si ten obed doprajete. Spojíš tak príjemné s užitočným. Poobede by si si mala dopriať prechádzku, počas ktorej môžeš premýšľať nad tým, čo všetko ťa cez týždeň čaká.

Lev

Vyber diár a zapíš si všetky termíny na nasledujúci týždeň. Čaká ťa hektické obdobie v práci a ak si všetko poriadne nenaplánuješ, zblázniš sa. Dnes choď do postele radšej trochu skôr, lebo hneď zajtra ťa čaká najťažší deň z celého týždňa.

Panna

Dnes to medzi vami dvoma bude poriadne škrípať. Ak si urobila niečo zlé, nečakaj a choď sa mu ospravedlniť. Tichou domácnosťou nič nedosiahneš. Iba čo sa budeš trápiť a nebudeš sa môcť sústrediť ani na povinnosti v domácnosti. Urob pre neho niečo, čo ho poteší, navar mu, upeč mu chutný koláč alebo ho vezmi niekam von.

Váhy

Po náročných týždňoch práce si zaslúžiš konečne poriadny oddych. Dnes máš dovolené nič nerobiť. Nerozmýšľaj nad tým, čo všetko ťa čaká cez týždeň. Mala by si úplne vypnúť a venovať sa tomu, čo máš rada a na čo si nemala v poslednej dobe čas.

Škorpión

Dnes sa ti ozve niekto, s kým si už dlhší čas nebola v kontakte. Nebuď podráždená z toho, že ti naruší tvoje plány a harmonogram. Prijmi pozvanie, pretože nevieš, kedy najbližšie sa takáto príležitosť zopakuje. Ak túto osobu pustíš do svojho života, čaká ťa pekné obdobie.

Strelec

Cez víkend si si zase neoddýchla, pretože si sa venovala práci. Nepodriaďuj jej celý svoj život, pretože prichádzaš o množstvo pekných zážitkov. Dnes by si sa mala venovať svojmu priateľovi alebo rodine, ktorých v poslednej dobe dosť zanedbávaš.

Kozorožec

Dnes ti nebude dobre a svoju frustráciu si vybiješ na partnerovi. Porozmýšľaj však nad tým, či je to naozaj potrebné. Odkiaľ prúdia tvoje negatívne emócie? Radšej si dopraj trochu voľnejší deň a oddýchni si. Pomôže ti to zvládnuť nasledovný týždeň.

Vodnár

Včera si to zase prehnala s nezdravým jedlom. Pokús sa jesť zdravšie a dnes si navar niečo chutné a nie tak kalorické. Spíš si zoznam jedál, ktoré by si si mohla pripraviť na budúci týždeň a choď nakúpiť len podľa tohto zoznamu. Tvoja peňaženka sa ti poďakuje, pretože v poslednej dobe si dosť veľa utrácala.

Ryby

Dnes si dávaj pozor na negatívne správy od svojej rodiny. V poslednej dobe to medzi vami nie je ružové a vyzerá to tak, že sa to môže ešte zhoršiť. Oporu nájdeš vo svojom partnerovi alebo najlepšej priateľke. Dovoľ im pomôcť ti a podporiť ťa.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.