Zamyslená žena

Strelec

Ak si v stabilnom vzťahu, je možné, že v ňom dochádza v poslednej dobe k nejakým nezhodám alebo nedorozumeniam. Je potrebné o nich hovoriť tu a teraz, neodkladaj ich na neskôr. Omnoho viac sa ti bude dariť v pracovnej oblasti, hviezdy prajú predovšetkým tým, ktorí riadia vlastný podnik.

Kozorožec

V tvojom znamení je Venuša, ktorá sa postará o veľmi pekné chvíle s tvojou polovičkou. O to viac by ste si ich mali navzájom užiť. Je tu aj šanca na otehotnenie, ak však na to s partnerom nie ste pripravení, dávajte si pozor. Je možné, že v práci sa naskytnú menšie problémy a to predovšetkým kvôli tomu, že mnoho vecí chceš riešiť sama.

Vodnár

Láska dnes nebude v popredí, avšak nepotrvá to dlho. Čoskoro dôjde k zlepšeniu aj v tomto smere. V práci sa sústreď na dôležité veci, menej podstatné veci nechaj bokom. Pokiaľ túto radu využiješ, výsledky sa môžu čoskoro dostaviť a budú hrať v tvoj prospech.

Ryby

Problémy, ktoré sa nedávno vyskytli v milostnom živote by nemali ovplyvňovať prítomnosť. Mohli by totižto dlhodobo narúšať aj tvoj vzťah. Čo bolo, to bolo, teraz je čas otočiť list. V práci buď otvorená akýmkoľvek diskusiám i novým stretnutiam. Môžu ti priniesť ovocie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop