žena s knihou

Lev

Práca ti dala tento týždeň poriadne zabrať a nebude tomu inak ani počas tohto posledného, pracovného dňa. Je možné, že ťa k tomu všetkému nahneval šéf alebo kolegovia. Tvoje úsilie však nebolo zbytočné a to predovšetkým, ak si konala čisto a férovo. Môže sa však stať, že tvoja chuť pracovať ďalej v tomto tíme ľudí opadne a ty sa začneš už čoskoro obhliadať po niečom inom. Hviezdy sú ti v tomto smere naklonené, využi to.

Panna

Dokonči si dnes poctivo a načas všetky pracovné povinnosti, potom si už môžeš naplno užívať voľné piatkové chvíle. Niektoré môžu byť po pracovnom týždni sklesnuté, bez nálady a unavené. Dopraj endorfínom, aby ťa naštartovali pred prichádzajúcim víkendom. Vhodnou voľbou je pohyb v podobe tvojho obľúbeného športu alebo pokojne aj dlhšia prechádzka.

Žena cvičí v posilke
zdroj: Pexels/ANTONI SHKRABA

Váhy

Ako doma, tak i v práci by si mala byť aj počas dnešného dňa viac obozretná. Je možné, že vo svojom živote túžiš viac po dobrodružstvách, umení, ale aj prírode. Čo nie je, môže byť, všetko je len v tvojich rukách. Veciam, ktoré nám chýbajú je potrebné venovať dôležitú pozornosť, aj týmto spôsobom ti môže unikať šťastie pomedzi prsty. Naprav to hneď dnes.

Škorpión

Horoskop hovorí, že ľudia ťa neprestávajú prekvapovať v dobrom i v zlom. Náš život je všakovaký a prináša nám ľudí rôzneho charakteru. Záleží len na tebe, ktorých k sebe prijmeš viac a akých menej. V dohľade sú aj nové príbehy v láske, stretnúť by si mohla niekoho veľmi zaujímavého počas výletu či kratšej dovolenky.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop