Aj dnes ťa čaká malý náhľad toho, čo ťa podľa tvojho znamenia čaká v tento deň. Si pripravená zistiť to?

Baran

Ak máš pocit, že toho bolo v posledných dňoch na teba veľa, nepotešíme ťa. Aj takto v prvej polovici týždňa sa ti ešte nazbiera niekoľko povinností, ktoré nebudeš môcť viac odkladať. Dnes musíš poriadne zamakať, aby si toho postíhala čo najviac.

Býk

Tak sa zdá, že dnešný utorok bude pre teba z celého týždňa tým najnudnejším dňom. Zamotáš sa do stereotypu a nič ťa neprekvapí. Ani v dobrom, ani v zlom. Ale aj takéto dni sú občas potrebné, aby si vypla a nabrala sily na tie, ktoré ti dajú zabrať viac.

Blíženci

Dnes bude niekto v tvojej práci pokúšať tvoje nervy a trpezlivosť, no vôbec si to nevšímaj. Ignorácia bude najlepšou obranou a daný človek sa tak vytočí sám. Ostatní kolegovia ti pritom dajú za pravdu, takže to rýchlo zahoď za hlavu a zajtra si už na konflikty ani nespomenieš.

Rak

Dnes ťa pochytí melancholická nálada, ktorú spôsobí fakt, že budeš mysľou niekde v minulosti. Celý deň budeš preto bez nálady a večer si možno aj poplačeš. Ale vieš čo? Je to v poriadku, len si pamätaj, že život ide ďalej a čo bolo, to už nevrátiš späť.

Lev

Tak sa zdá, že ty budeš mať dnes zo všetkých znamení asi ten najradostnejší deň. Hviezdy našepkávajú, že tvoj drahý nečakane vytiahne prsteň a pokľakne pred tebou s nádhernou otázkou, ktorá navždy zmení váš život. To by si práve dnes netipovala, však?

Panna

Dnes ťa čaká väčšia skúška, ktorou sa preverí tvoj charakter. Budeš stáť pred rozhodnutím, pri ktorom sa bude biť tvoje srdce s rozumom. Rozhodni sa podľa toho, čo naozaj uznáš za vhodné ty a nenechaj sa nikým ovplyvňovať. Iba tak to nebudeš už o pár dní ľutovať.

Váhy

Dnes očakávaj iba veľa práce, na ktorú sa budeš musieť naozaj sústrediť, aby si koncom týždňa nedorábala to, čo si mohla mať dávno hotové. A to aj v osobných záležitostiach. Teraz sa naozaj riaď heslom, že nič netreba odkladať na neskôr.

Škorpión

Dnes musíme zodvihnúť palec hore a pripomenúť ti, že odkladať záležitosti, ktoré sa týkajú zdravia, sa nevyplatí. Ak máš bolesti alebo iný problém, je najvyšší čas začať to riešiť, inak môže byť už o pár dní naozaj neskoro. A to nechceš, však?

Strelec

Nečakaná správa príde v dnešný deň od niekoho z tvojich najbližších priateľov. Bude to pre teba znamenať istú zmenu, s ktorou si nikdy ani nerátala, no musíš to brať tak, že život sa stále mení. A ty máš predsa rada dobrodružstvo, že?

Kozorožec

Aj keď miluješ plánovanie a veci pod kontrolou, dnes sa ti potvrdí, že život sa plánovať nedá. Čaká ťa príjemné prekvapenie, ktoré naruší tvoj večerný program. Nebráň sa tomu a uži si ho, ver, že budeš za to veľmi vďačná.

Vodnár

Ak čakáš niečo vzrušujúce, sklameme ťa. Dnešok bude prebiehať ako väčšina tvojich pracovných dní, no našťastie sa ani nenazdáš a už tu bude večer. Využi deň bez nečakaných povinností na to, aby si si dopriala trochu relaxu a hýčkania svojej pleti.

Ryby

Deň si zbehne rýchlo a na čo sa môžeš tešiť, to je večer strávený s partnerom. Je skvelý deň na to, aby ste si vychutnali pokoj a spoločné chvíle iba takým leňošením pri nových častiach vášho obľúbeného seriálu. To znie skvele, že?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.