žena a jar

Lev

Niektoré z tých, ktoré sú vo vzťahu, by mohli v dnešnú nedeľu čeliť osobným problémom svojho partnera. Záleží len na tebe, akým spôsobom sa k tomu postavíš a danú záležitosť vyriešiš. Horoskop radí nezadaným, aby sa nevzdávali priateľstva, ktoré udržiavajú aj v tom prípade, ak nie sú teraz v intenzívnom kontakte.

Panna

V prípade, že dnes dôjde vo vzťahu k nejakým napätým situáciám, mala by si im čeliť s pokojom a rozvahou. Mohli by vyústiť do intenzívnejších hádok, ktoré by sa niesli v podobnom duchu aj počas ďalších dní. Pokiaľ to však zvládneš ustáť, čaká ťa vcelku príjemná nedeľa, ktorú môžeš využiť na návštevu svojich najbližších.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Váhy

Čaká ťa napätá nedeľa, ktorá ti môže priniesť aj nejaké problémy vo vzťahu. Tie, ktoré počas dnešného dňa pracujú, by mali byť opatrné, nakoľko aj v tomto smere môžu nastať nepríjemné situácie, ktoré nebude úplne najjednoduchšie zvládnuť. Pokiaľ si single a rada by si niekam vybehla s kamarátkou alebo niekým blízkym, určite si naplánujte niečo zaujímavé.

Škorpión

Ak došlo vo vzťahu v posledných dňoch k nedorozumeniu, dnešok je vhodný deň na vyriešenie akejkoľvek nepríjemnej situácie. Nezabúdaj však na otvorenú diskusiu a rovnako si uvedom, že nie všetko je chyba tých druhých. V opačnom prípade by si znova vyvolala zbytočné napätie. Jarné lúče slnka sú ideálnymi na nedeľnú prechádzku vo dvojici.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop