Štvrtok je ideálny deň na to, aby si dokončila všetky povinnosti a pomaly sa pripravovala na piatok. Čo si pre teba dnešný deň pripravil, zistíš v našom horoskope.

Baran

Pokiaľ sa snažíš hľadať v ľuďoch len to dobré, pokračuj v tom. Dnes máš perfektnú šancu na to, aby sa ti to vyplatilo. Vďaka tomu si uvedomíš, že sa máš na koho spoľahnúť a niekto pri tebe vždy stojí. Či už rodina, priatelia alebo frajer. Nesklamú ťa.

Býk

Dnes budeš náladová ako počasie. Miestami budeš na všetkých nadávať a hnevať sa, no v druhej chvíli budeš milá a usmievavá. Daj si pozor na to, aby si to nerobila pravidelne, pretože ťa môžu ľudia považovať za falošnú osobu.

Blíženci

Čaká ťa veľa pracovných povinností, preto by si nemala nič odkladať. Vďaka tomu, že sa do nich pustíš už dnes, budeš mať zajtra voľnejší deň a užiješ si ho. Pracuj do neskorého večera a buď za to rada. Niektorí nemajú prácu vôbec.

Rak

Dnes by si sa mala zaujímať o svoje psychické zdravie. Už pár týždňov na tom nie si najlepšie, preto si nájdi čas na meditáciu alebo cvičenie. Posilníš svoju dušu a upokojíš sa. Ak nepomôže ani to, snaž sa zo svojho života odstrániť toxických ľudí.

Lev

Pokiaľ máš nejaké nápady, sem s nimi. Ukáž ich svojmu nadriadenému, pretože dnes máš šťastný deň. Konečne si ťa niekto všimne a dá ti za pravdu. Hoci sa ti ráno nebude chcieť ísť do práce, uvidíš, že z nej prídeš šťastná a spokojná.

Panna

V práci sa sústreď na prácu a doma na zvyšné povinnosti. Nemiešaj pracovný a súkromný život, inak by sa ti to mohlo vypomstiť. Ako Panna si veľmi poriadkumilovná, preto sa snaž mať poriadok aj v týchto veciach.

Váhy

Už pár dní sa meníš k lepšiemu. Pokračuj v tom a dnes sa snaž pomôcť čo najviac ľuďom. Nezáleží na tom, ako to urobíš, len to urob. Vďaka tomu si ťa okolie všimne a bude ťa mať viac v láske. Nebude ťa ohovárať. Zmena sa páči aj tebe, preto v nej vytrvaj.

Škorpión

Na dnes si nič neplánuj, pretože ťa priatelia vytiahnu von. Len si urob svoju prácu a čo najrýchlejšie utekaj domov. Vďaka tvojim skvelým priateľom si dnes uvedomíš, prečo tak veľmi miluješ život a spontánne akcie. Tie plánované sa nikdy neuskutočnia.

Strelec

Dnes by si sa mala pripraviť na ťažké úlohy, ktoré nemusia dopadnúť dobre. Vyzbroj sa poriadnou dávkou kávy a pracuj. Ak sa ti nepodarí uspieť, budeš to mať v práci ťažké. No nemala by si ukrývať svoj smútok, podeľ sa oň s rodinou.

Kozorožec

Bude sa ti dariť. Dnešný deň bude plný neočakávaných vecí, avšak teba potešia. Vďaka tomu budeš od rána plná energie a radosti. Nakazia sa dokonca aj tvoji kolegovia, ktorí majú väčšinou pochmúrnu náladu. Domov prídeš večer, no ani tam ťa nálada neopustí. Nič zlé ťa nečaká.

Vodnár

Hoci je štvrtok, budeš v tom, že je len streda. Úloh budeš mať veľa a aj tak ich nestihneš všetky. Po práci by si mala ísť von, aby si si vyvetrala hlavu. Zavolaj priateľovi a choďte sa prejsť, pretože ak by ste to neurobili, doma by ste sa v dusnej atmosfére pohádali.

Ryby

Nemala by si milovať niekoho, kto si to nezaslúži. Dnes si konečne uvedomíš, že rozdávaš veľa lásky, avšak skoro žiadnu neprijímaš. Ako je to možné? Zastav to skôr, než budeš vyčerpaná zo všetkého, čo pre ľudí robíš.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.