Unsplash/Chloe Holliday

Nedeľa by mala byť dňom pokoja a oddychu. Ani dnes sa to však niektorým znameniam nepodarí. Tvoj dnešný horoskop ti odhalí, čo sa ti stane.

Baran

Celé doobedie budeš poriadne unavená a na obed ťa môže bolieť hlava. Nemala by si sa sústrediť na zlé veci, len na tie pozitívne. Večer sa to môže zlepšiť, tak vybehni do prírody.

Býk

Dnes by si mala riešiť problémy, ktoré máš s rodinou. Nemôžeš si nechať pokaziť nedeľu, preto to vyriešte hneď ráno a poobede si užívaj voľno. Zajtra na tom budeš oveľa lepšie.

Blíženci

Využi voľnú nedeľu na to, aby si si vyriešila všetky e-maily a správy, ktoré sa ti v mobile nakopili. Nehovor však ľuďom pravdu, pretože by si ich mohla zraniť. Niekedy je lepšie, keď máš tajomstvo.

Rak

Dnes to vyzerá na zaujímavý deň. Ráno ťa čaká jedno prekvapenie, no žiadne úlohy a ani povinnosti to nebudú. Večer vybehni s priateľom na večeru, pretože si dobré jedlo zaslúžite.

Lev

V nedeľu sa musíš zabávať. Pokús sa obvolať svojich priateľov a povedať im o tom, aby išli s tebou von. Ak pôjdu, môžeš sa tešiť na noc plnú zážitkov. Nepi veľa, ráno musíš vstávaš do práce.

Panna

Doma ťa konečne čaká radosť a pohoda. Nikto sa s nikým nebude hádať a tak prežiješ posledný víkendový deň s veselou náladou. Večer nemusíš ísť ani do prírody, radšej si daj 20 minút meditácie.

Váhy

Dnes sa musíš mať na pozore. Niekto ťa v blízkych dňoch zradí, preto by si nemala o sebe hovoriť súkromné informácie. V dnešnom svete nevieš, komu môžeš dôverovať.

Škorpión

Dnes nevymýšľaj žiadne hlúposti, pretože by mohli dopadnúť úrazom. Skôr stav na zdravú stravu a veľa oddychu. Budeš viac sústredená a vďaka tomu sa ti pôjde do práce lepšie.

Strelec

Život je ako hojdačka – raz si hore, raz do dole. Dnes nebudeš vo svojej koži, pretože už od rána budeš pociťovať miernu horúčku a večer ťa „skolí“ chrípka. Uvar si kamilkový čaj a vylež to.

Kozorožec

Snaž sa byť dnes zodpovednou osobou. Inak by ti mohli ujsť príležitosti, ktoré by si neskôr ľutovala. Ak budeš na sebe tvrdo pracovať, budeš silnejšia a v práci postúpiš vyššie.

Vodnár

Musíš mať dobré srdce. Na ničom nezáleží. Dnes sa nemôžeš na nikoho hnevať, aj keď ťa úplne vytočí. Zachovaj si chladnú hlavu a hnev si nechaj až na zajtra. Budeš mať veľa stresov, preto ti pomôže.

Ryby

Neschovávaj sa pred rodinou a kamarátmi. Uži si nedeľu v ich spoločnosti a vychutnaj si to, že si obklopená ľuďmi, ktorých miluješ. Zajtra pôjdeš do práce a už pri tebe nikto nebude.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy